• 2011 sezonundan emin olan fenerbahçelilere söylemek istiyorum, siz gerçekten bu adamın 18 maçta 17 maç kazanmasını mantıklı bulabiliyor musunuz? kadrolara bakalım o yıl ve bu yılın, gerçekten iyi. harcanan paralar muazzam, hatta bu sene daha çok para harcanmış olabilir. işte burada t.d farkı giriyor . aykut kocaman da ismail kartal da büyük takım hocası değil. bunların yöneteceği takımlar maksimum tavşanlı linyit spor tarzında takımlar olmalı. sen kalkıp onlarca milyon harcadığın takımı böyle hocalara teslim edersen şampiyonluk da kaybedersin rezil de olursun. bana hiçbir güç aykut kocaman'ın 18 de 17 yaptığına inandırtamaz.
  • 18 maçta 17'ye inanmayanlar, bu sene 20 maçta 18 galibiyete inanıyor. 2011 kadrosu hiç değilse, çeyrek final yapan 2008 kadrosunun üzerine kurulmuş, 2013'de yarı final yapan kadronun da çekirdeğiydi. bu sene uzay takımınız 20'de 18 yapan gs'niz hangi takımın paspası oldu bu sene? avrupanın köy takımından 4 yiyen takım 20'de 18 yapabiliyor, ama çeyrek finaller, yarı finaller gören takım 18'de 17 yapınca ouuvv

note:şimdi müptezellere göre, bu sene gs içerde dışarda yenildiği bayernin, kendisini elemiş kopenhagın, 4 yediği averaj takımı prag'ın paspası olmadı mı? elediği tek takım manu. ona bile kendi sahasında güç bela beraber kaldı da öyle eledi. prag'ın kopenhagh'ın bilmediğimiz bi kerameti mi var. hazır manu tarihinin en sefil performansını yaşıyorken, ikinci tura çıkmayı beceremeyenler, bir şekilde üçüncü olup, prag gibi o turun belki en zayıf takımını kurada çekip, ona da fark yiyerek elenmeyi becerenler, meğer avrupada destan yazmış bu sene. aykutun leş oyunu bile, o kırpılmış kadro ile uefa yarı finali yaptı, ezilmeden kıl yapı kaçırdı finali. yarı finalde on tane pozisyon harcayıp, penaltı atamayıp, yine de ucu ucuna elendi. en azından 17'de 16'nın biraz hakkını verdi. sen türkiyede hiç fire vermeden şampiyon ol, avrupada tokat manyağı ol.
  • ismail kartal dan bir tık iyi hoca
  • bu feneri, sergen de beşiktaş'ı asla kurtaramaz. ikisinden de bi halt olmaz.
  • bu takımdan ve hocalarından neden bir bok olmadığını şu entryden anlayabilirsiniz. galatasaray geçen sezon şampiyon olmuş ondan önce de ligi 13. mü 8. mi ne bitirmişti. yani 2 sezon önce dibi gören takım 1 sene sonra ezeli rakibine 2 maçta da 3 atıp şampiyon oluyor, sonraki sezon zor bir gruba düşüyor bu gruptan da 3. çıkıp uefa'ya gidiyor orada da artık eleniyor. elendiği takım da sparta prag bu arada, hangi takımın paspası oldu mesela, bayern münih'in mi? manchester united'ın mı yoksa kopenhag'ın mı? bu saydığım 3 takım avrupa'da şl'ye öyle yada böyle katılan takımlar. galatasaray bu takımlardan bayern'e kafa tuttu , manu'yu 1 maç yendi kime paspas oldu tam olarak kopenhag'a mı? adamlar city'e karşı oynadı. sen city'e karşı oynayabiliyor musun? yada şöyle sorayım en son ne zaman şl'ye gittin? bence sen fb şl'ye gittiğinde doğmamıştın bile. galatasaray'ın bu sezon şl'de hakem hataları nedeniyle doğrandığı ve önünün kesildiğini biz değil yabancı basın söylüyor. bak hala dediğimi süzgeçten geçiremediniz, aykut kocaman gibi ismail kartal gibi hocalar sizin hocanız değil, kim sizin hocanız? zico gibi hocalar. onu da ego yapıp başını yemeden tutacaksınız takımda. ben 35 yıllık hayatımda tek zico'dan korktum hoca olarak, diğerleri beni hiç korkutmadı. eğer bu adam 3 sene falan takımın başında kalsaydı şuan çok farklı bir fb-gs rekabeti konuşuyor olurduk.
  • bu adamı hiçbir zaman sevmedim ama alex olayından sonra iyice nefret ettim.

ali şen tarafından gönderilen sakaryalılar grubundan herhangi birinin adı bir daha fenerbahçe ile asla anılmamalıydı.
  • şu kadroyla neredeyse şampiyon yapacaktı fenerbahce'yi.

https://twitter.com/…907/status/1786007133059711247

o kadroyu da aykut hoca kurdu diyecekler şimdi ama para yoktu ki, 20 milyon euro harcayabildi fb o sezon. simon kjaer'den para gelmese onlar bile alınamayacaktı. gelen en pahalı oyuncu giuliano'ydu, ondan da çılgınlar gibi faydalandı fb o sezon. başka bir hocaya ver şu kadroyu, 5. olursa başarılı olmuştur dersin.

şampiyonluğu en pisipisine kaybettiğimiz sezondur o sezon zira camia başkanlık seçimine odaklanmıştı. trbünler delik deşik olmuştu, "aman şampiyon olmayalım yoksa aziz yıldırım kalır" diyenler yüzünden gitti şampiyonluk. o sezon vincent janssen sakatlanmasa taraftara rağmen belki de şampiyon yapacaktı takımı. ilaç gibi gelmişti o adam bize. o şampiyonluk gelse ne olurdu diye hep düşünürüm. aziz yıldırım gider miydi? ali koç gelse bile aykut kocaman'ı yine de kovar mıydı? kelebek etkisi gibi sezon oldu.
hesabın var mı? giriş yap