• bağnaz bir dinleyici değilim ama bunlara trol diyerek yaklaştım. başta inanamadım ama harbi bunların 60 milyon izlenmesi var. şok.
    şimdi bir düşünelim : bunlarda japon müziği var. j-pop deniyor sanırım. bir de metal müzik var. bilmem ne zaman işçilerin çıkardığı müzik. ya ne alaka hani. sözler zaten japonca. kızların ingilizce bildiği yok. nasıl tutar, bu ödüller nasıl alınır (bkz: kerrang).
    işte böyle
  • pedofili falan anlamam....

rust in peace, keeper of the seven keys albumleri ciktiginda alan bir ergen olarak, son donemde gercekten begendigim, duydugumda hassiktir bu ne lan dedigim parca gimme chocolate.... megitsune de iyi parca. bu grubun diger parcalari eh iste... ama ozellikle gimme chocolate son 15 senelik donemde benim icin yepyeni bir tarz gibi. albumlerini alir miyim? almam...
  • (bkz: lady baby)
  • ilk başta önyargı ile yaklaştığım, sonrasında hastası olduğum japon bebelerin metal grubu. megitsune ile otobanda araba sürmek inanılmaz bir keyif. kısmet olursa konserlerine japonya'da gitmek istiyorum, şu seyircinin enerjisine bakar mısınız? izlerken tüylerim diken diken oluyor.
  • arkalarında çalan grubun adı kamiband'dir. türkçe karşılığı tanrı(japonca kami) grubu(ingilizce band) oluyor. üyeleri japonya'daki çeşitli gruplardan toplanmış müzisyenlerdir, bütün konserlere ilginç maskeli değişik şekillerde çıkarlar.

vokalistlerimiz 3 kız tahmin edilenin aksine kardeş değildir. güzel bir pazarlama yöntemidir.
  • metal elitistlerini inanılmaz kudurtan japon grup. "gerçek metal" olup olmadığı tabii ki tartışılabilir. şahsi kanaatime göre piyanolu çellolu senfonik metal "gerçek metal" sayılıyorsa j-pop soslu metalin metal sayılmaması için bir sebep göremiyorum. metalci arkadaşların da kendince mantıklı açıklamaları var. benim uyuz olduğum konu zaten bu değil; hater metalci ergen kitle çok kanser. bir de babymetal'e antipati duyan bu metalciler sadece dinleyici kesim ile sınırlı.* metal müziği direkt icra eden büyük reisler ise bu kızlarımızı direkt çatır çatır destekliyor.
  • rhcp'nin son turnesinde bazı konserlerde açılış yapmışlardı.grubun gitaristlerinden biri bu yıl hayatını kaybetti.
  • kendilerini (bkz: altered carbon) sayesinde tanidim. karate'yi tekrar tekrar dinliyorum. ne kadar sert ve acimasiz karakterler gibi gorunmeye calissalar da cok tatlilar.denk gelirse konserlerine bile giderim bu gidisle.
  • yılların metal dinleyicisi olan ben, ele geçirildim!
    en metalci benim diyenleri, gizli gizli ahmet kaya dinleyen ülkücülere çevirmiş gruptur.
  • yui-metal adlı üyelerinin ayrıldığı grup. bakalım 2 kişi olarak mı devam edecekler?

http://www.japan-fans.com/…693&pid=150881#pid150881
hesabın var mı? giriş yap