• bir cüppeli beyenatı. galiba olayları çözdüm. böyle olmalarının sebebi laboratuvar testleri bitmemiş uyuşturucu kullanmaları başka açıklaması olamaz bunun...

bazı şehitlere makamı yüksek zatlar-a ikram olabilir diyor meşhur cüppeli.

(bkz: http://video.uludagsozluk.com/…kram-edilecek-13845/)

edit: amına koyim beni niye eksiliyorsunuz sanki ben söyledim bunu. adam ananızı bacınızı muhteremlere peşkeş çekiyor.

edit2 : zarar verici nitelikte dezenformasyon sebebiyle ispiyonlanmışım. gelip şuraya yazamıyorsun ama gidip beni ispiyonluyorsun işine gelmiyor tabi.
  • tek kelimeyle iğrenç bir beyanat.
  • ölürken bile rahat olmadığımızı ortaya koyan anlayış. hasbelkader nasıl olmuşsa olmuş bakire gitmişiz, beycikler öte dünyada da bizi izzet-i ikram yapıyorlar. vay bubam. kadere bak, talihe bak. karalar bağlıyorum.
  • şakirtleri rahatsız etmeyen entry. enteresan bir şekilde gerçekliği kabullenilmiş demek ki.
  • kıçından uydurduklarını dine mal edebilen din tüccarı şeytanın beyanı olabilir ancak. insan yerine koyup iki çift lafı dinlenmemelidir.
  • abi o degil de bu kizlarin ne bitmez cilesi varmis, o tarafta da birileri birilerine ikram ediliyor. bu tarafta da. bi de buyuk zatlara filan ikram edilince, kizlar icin de bu yapilan sey, ikram olurmus. hahah bu nasil bi kafadir ya. neyse ki gercek islam bu degil akdfkafafdasf:p.
  • bundan hareketle, cennetteki anonsu duyar gibiyim;

"ikram servisimiz başlamıştır penisinizi dik duruma getiriniz."
  • allah'a ve islam'a yapılabilecek en büyük hakarettir. ama söyleyen kişi, cübbeli olduğu için, keramet sayılacaktır.
  • bütün planlarımı alt üst eden fetvadır. yakın arkadaşım fatih, askerlikten kaçmak için profesör olana kadar okumayı planlıyordu. geçen ay yök master yaptığı üniversiteyi tanımadığı için havalimanından askere aldılar. son bir aydır şehit olması için kendisini ikna etmeye çalışıyorum zira şehit olduğu zaman 10 kişiyi direkto cennete sokabilme bonusun oluyor. kendisine, listeye beni eklerse o öldükten sonra ailesine bakmayı taahhüt ettim. böylece ölene kadar günahın dibine vurabilecek, zındıklığın tadına varabilecektim. akabinde vip listeden adımın okunmasıyla paçayı kurtaracaktım. bugün kendisine bu güzel haberi verdim. hem kendin cennete gidiyor hem de sevdiğin 10 kişiyi yanına alıyorsun. üstüne 40 tane memesi yeni sivrilmiş bakire huri ve bakire olarak ölmüş kızlarda bonusu. yerinde ben olsam dakika tereddüt etmez kabul ederdim dedim lakin kendisi şu soruları ardı adına patlatınca afalladım kaldım.

haci şimdi bu bakire dediği kızlar, ya 50 yaşlarında kız kuruları çıkarsa? ayrıca ben sübyancı mıyım memeleri yeni çıkmaya başlamış kızlardan hoşlanayım? ben milf sever insanım arkadaş. bi araştır bakalım milf, latino, bdsm, japanese high school girl filan veriyorlarmıymış. sözleşmeyi ona göre yeniden konuşuruz.

adam haklı beyler! brazzers çalışanları cennetten daha şukela ortamlarda çalışıyor üstüne para alıyorlar. bu konuda hocaya danışmak lazım. bazı düzenlemeler gerekiyor. en azından biz her istediğimizi alamıyorsak bu brazzers tayfası cehennemde yanarken canlı yayından takip edebilelim. başka türlü içimize sindirmemiz mümkün değil.
hesabın var mı? giriş yap