• 10 dk gibi kısa bir sürede bir şeyler getiren uygulama. sanırım değişken süreler içeriyor en yakın depoya uzaklığa göre. içki tütün gibi şeyleri de satmaya başlarsa çok hoş olur.
  • antalya konyaaltı’nda kullanamadığım uygulama. yemeksepeti uygulamasını açınca, solda banabi kısmı yakında hizmete girecek yazıyor, herhangi bir şeye tıklanmıyor. eve 5 dakika ileride depolarını ve vızır vızır çalışan motorlarını da gördüm halbuki.
  • her türlü onlinedan sipariş verme destekçisi bi' ablanız olarak, sonuna kadar desteklemeyi planladığım uygulama. glovo kullanıp son starbucks ve plus kitchen siparişlerim felaket gelince ve carrefour gibi bi seçenek kalkınca uygulamayı şakkadanak sildim telefondan. getir desen hem getirme ücreti koyuyor hem de fiyatlara bindiriyor. her yerden bindiremezsin, gıcık oluyoruz size sonra. ya bi yerden bindir ya diğer yerden, böylesi ayıp bi kere. neyse dediler ki vay efendim banabi şöyle iyi, böyle harika. deneyim bozukluklarını ve isteklerimi aşşada paylaşıyorum, nevzat aydın abi okursan bi selam çakarsın artık.

-öncelikle uygulamayı açtım, adres sordu, işaretledim. alacaklarımı seçtim, ödememi yaptım. 10 dakika sonra arayıp adres teyidi istediler, anlattım, ama dediler siz acıbadem adresi seçmişsiniz. nasıl yani dedim, aa adresi yanlış mı seçtim, şişli diye seçmiştim halbuki neyse kusura bakmayın, iptal edelim ben tekrar vereyim siparişi konuşmasına bağladık.
    -siparişleri kontrol ettim, şişli seçmişim. aradım, siz acıbadem deposu seçmişsiniz dediler. dedim ben onu ne ara yaptım acaba, meğersem uygulamayı ilk açtığımda bana adres seç demiş, seçmişim şişli adresimi, ama ofiste olduğum için konumdan onu acıbadem ile matchlemiş. şişli adresimi seçiyom ama girip içerde haritadan seçim yapmak gerekiyo ayrıca. bunu bulmak 10 dakikamı aldı. o/
    -ürün detaylarda hiç recommendation yok. halbuki aşşada üç ürün bassanız, tıklıycaz belki. artık yemekçi değlsin yemeksepeti, süpermarketçisin, bunu da düşün. yemekte lahmacun alana kuzu şiş öneremiyodun belki ama yulaf alana süt/yoğurt öneriver.
    -daha önceki siparişlerime bakıp ürünlere tıklayıp ürün detaya gidemiyorum. belki sepetimin aynısından yapcam?

teşekkürler. sevgiler.
  • dün antalya'da kullandığım uygulama. 8 dk içinde siparişlerim eksiksiz yerine geldi. tek sıkıntısı 2 kampanyayı aynı anda kullanamıyorsun sanırım. örneğin; 1 alana 1 bedava şampuan ve %50 indirimli peçete ürünlerinden sipariş verirsen 1 tanesini uygulamaya alıyor.
  • getir'in çakmasından öteye geçemeyecek uygulama. bir gece 1 de verilen sipariş saat 5'te utanmadan zil çalınarak getirildi.
  • getir’i kısa zamanda bitirecek uygulama.

getir’in minimum sipariş tutarı 25 tl iken kendileri minimum 15 tl’lik siparişi getiriyorlar. yemeksepeti’nden elde edilen tecrübe ve çok yüksek sermayeleri var. işin başında nevzat aydın var ve sadece istanbul’da değil diğer şehirlerde de hizmet veriyorlar. yavaş yavaş da depolarını istanbul’da birçok yerde görmeye başladık.
  • (bkz: yemeksepeti) sayesinde rakiplerine kısa zamanda büyük farklar atacak proje. şuan sadece belirli lokasyonlarda hizmet vermektedir.
  • şöhret tepesi bu kadar saçma sapan bir film olur
  • bu uygulamayi batirirsa izmir bostanli kuryeleri batirir.

ılk dondurma siparisimizde dondurmayi sogutucu canta ve buzlariyla birlikte birakip gittiler. posetin icindeki sogutucu cantayi gorunce aradik ettik, yanlislikla unutuldu sanirim arkadas sorun yasamasin diye bilgi verdik ama gelip almadilar.

dun aksam posetteki 6'sar liralik 2 dondurmanin yanina yine banabide 8'er liraya satilan 2 adet hazir buz kuplerinden koymuslar erimesin diye.. (sogutucu canta kalmadi tabi dmi denyolar?!)

arkadas, su poseti atip gitmeden once bi bakin artik ya, haram buzla limonata ictim diye faranjit edecekler beni yaz ortasinda!
  • yemeksepetinin bizzat kendi kurduğu depolardan sipariş kabul ettiği uygulama.antalya için söylüyorum sınırlı alanda çalışmalarına rağmen hizmet çok güzel.bez çanta hediye ediliyor her siparişte ve taze ürünlerin hızlı bir teslimatı söz konusu.
    not: arkadaşlar online olarak alkol ve sigara siparişi yasak .yemeksepeti gibi bir şirketin kaçak olarak bu ürünleri satmasını beklemeyin.yani asla bu ürünler sipariş edilemeyecek.
hesabın var mı? giriş yap