• sanırım "bir yerden başlamak lazım abi" diyerek işe başlamışlar. ya da çocukluk hayalleridir belki, bilemiyorum ama şu şeyi hayata geçiren her kimse bir 10 dakika oturup konuşmak isterdim.*
  • firma yetkilileri “bizim kullanıcılar için hazırladığımız çubukların çok daha fazlası geri geliyor. bazılarının sahte olduğundan şüpheleniyoruz” demisler. demek ki bu ibneler de her 12324452452 dondurmadan sadece 1'inde bedava oldugunu kabul etmisler boylelikle.

akilli olun az daha bedava koyun cubuklara yoksa koyarlar. şlaskdjaşlksdjas. ulan ne ulke be.
  • başlığı okuyunca bir kaç küçük çocuğun daha fazla dondurma yiyebilmek için başka çocuklara saldırıp dondurma çubuklarını alma amaçlı kurduğunu sandığım çete
  • bedava cubuklarla alinmis dondurmalari yari fiyatina baska marketlere satan bu ceteden ziyade, oncelikle yari fiyatina dondurmalari alan o gotveren esnafi cezalandirmak gerekiyor.
    ısin demagojisinde degilim ama colugun cocugun hayatini riske atmak bu kadar kolay olmamalı (edit). ınsan bir sorgular, bu dondurma neden yari fiyatina diye?
  • - bunun suçu ne ?
    - bedava dondurma çubuğu üretmek
    - ee ne güzel bedavaymış işte.
    - efendim öyle değil, sahte bedava çubuğu üretmişler.
    - bedava çubuğun sahtesi mi olurmuş ?
    - efendim dondurmayı bedava alabilmek için üreticinin yaptığı kampanyanın sahtesini yapmışlar.
    - sahte kampanya yani..
    - yaanii. bir bakıma..
    - yaz kızım.... bi dakka yazma... bi bok anlamadım.
  • güldüren ama şaşırtmayan çetedir.gün geçmiyor ki memlekette garip garip haberler çıkmasın.
  • canına vau arkadaş aboooooo
  • - gardaş senin suç ne?
    - bedava dondurma çubuğu çetesindenim ben..
    - hı!!
    - bedava çıkıyuo, onları ş'aptık biz..
    ....
hesabın var mı? giriş yap