• senin ciğersiz olduğunu bilmeyen mi var? diye devam etmek istiyorum.
  • binlerce yıldır var olan ormana, ağaca, kuşa bile milliyet yüklediler. sizin sosyalist kamuflajlı , terörist ve faşist kafanıza sokayım…
  • teröriste terörist dememenin ve insan yerine koymanın sonucu.
  • kansız piçler.ulan tamam devlet dusmanisin onu bile bir yere kadar anlamaya calisirim ama yanan agaclar olen hayvanlar size ne yapti orospu cocuklari. ananiz sizi kimden peydahladi da agacın yanmasından hayvanın olmesinden zevk alıyorsunuz.
  • yüreğiniz, ciğeriniz yansın! doğa size ne yaptı? ağaçlar ve hayvanlardan neyin intikamını aldınız?
  • bakın işte bir orospu evladı nasıldır onu görüyorsunuz. bu amk evladını önce sikip sonra sınır dışı edeceksin. gerçi muhtemelen de sınırın ötesinden yazıyordur eşek siken köpek.
  • twitter'da tayyip'e sövsen ertesi sabah 5'te polis kapına dayanır sülaleni siker. bu terör yanlısı kanı bozuklara ise bir bok olmaz.
  • (bkz: elazığ kürt mü)
    neden bilmem aklıma geldi şimdi. hafıza bir çöplük.

edit: yalanın bir yerime yuva yaptığı ile ilgili bir ihtar aldım. bu anahtar kelimelerle deprem sonrası yapılan google aramalarının, ortaya atılan desteksiz bir iddia olduğu ve yalanlandığıyla ilgili. yalanlamalar twitter hesaplarından genelde. bir de benim için çok muteber olmayan medyalarda bahsedilmiş. takdir sizin. haksız çıkmam mutlu eder beni.
  • ormanlar meşe ormanı, kayın ormanı, çam ormanı ya da karışık orman diye ayrılır. türk ormanı, kürt ormanı diye ayrılan orman yok. bi ormanlar kalmıştı bölmeye çalıştığınız allahın belaları.
    tanım: alçakça bir söylemdir.
  • sorarsan sosyalist devlet kuracak, halbuki faşist kafa ağacı bile ayırıyor..
hesabın var mı? giriş yap