• telefonu hala çalışıyorsa ,daha fazla özelliği gerekli görmeyen ve sürekli yeni çıkan teknolojileri takip etmeye üşenen kişidir. (bkz: aa bu benim lan)
  • görüyorum ve artırıyorum dediğim insandır*.
  • şahsımdır. 2012 ağustos itibariyle 6. senemizi dolduracağız güzel telefonumla. bana o kadar alıştı ki parmak izimi tanıyabilir hale geldi. başkası eline aldığında hemen tripler atmaya başlıyor. düşünce gücüyle birbirimizle iletişime geçebiliyoruz ayriyeten.
  • birey philips xenium sahibiyse telefonunu değiştirmez. 3 seneden sonra bile hala orijinal bataryasıyla 8 saat konuşma süresi, 2 hafta bekleme süresi sunabiliyorsa bi telefon; o telefonu değiştirmek resmen şerefsizliktir. 9@9u modeli ise halen daha bilgisayarda izlenecek fotoğraflar için yeterli olan 2 mpixel kamerası, otomatik tarayıcılı radyosu, mp3çaları ile gayet iyidir. android telefon alıp bi gün bile dayanmayan şarjıyla ortalıkta şarj makinası dilenmeye gerek görmez.
  • 28 senedir aynı televizyonu kullanan ailemin meydan okuduğu insan.
  • bendim bu kişi. 2005-2010 tarihleri arasında sony ericsson k750i ile dolu dolu bir 5 yıl geçirdik.
  • ben feri diyorum, asıl ismi 6300, arkadaşlar da telefon diyor, yalnız kaldığımız zamanlarda ben kuzu diyorum, o kadar güzel ki anlatamam.
  • geçtiğimiz pazar gününe kadar dahil olduğum gruptur. nokia 6680 çok taşaklı telefonmuş onu anladım. bozulmadı da sıkıldım diye değiştirdim. 2006 da almıştım. özlüyoruz.
  • seni unutmaya çalışıyorum 5 yıldır aynı telefonu kullanan insan. kendine çok güveniyorsun, biliyorum. haklısın da. dile kolay 5 yıl. 3 yıldan sonra benimki yemiyor aynı telefonla bir şeylere devam etmeyi. sana hep özendim. seni severken sen olmak istedim. ama toplum buna izin vermedi 5 yıldır aynı telefonu kullanan insan. hep sen olmak istedim. sonunda sevgimle boğdum seni ve kaçtın benden. işte o zaman intihar etmeliydim. ama ben ne yaptım? etmedim. artık zor 5 yıldır aynı telefonu kullanan insan. ama bir daha özgüvenin ile insanları etkin altına alma çünkü çekip gideceksin, o zaman 2 aydır aynı telefonu kullanan insanla sen yalnız kalmayacaksın. bilemezsin bunun acısını.
  • bu aylarda 5. yılımı tamamlayarak katıldığım insan topluluğu. telefonumun bir sürü eksik özelliği olmasına rağmen henüz değiştirmeyi düşünmüyorum. bakıcaz, yaza artık.
hesabın var mı? giriş yap