• akıllı metres belirteci. karısıyla arasının açılmasını isteyen metres ilişkide bulunduğu evli adamı eve böyle bir izle yollar ve olaylar gelişir
  • her nasılsa filmlerde dudağın tüm hatlarını belli eder şekilde oluşan iz. hiç bozuk, belli belirsiz olanına rastlanmamıştır.
  • oldukça kolpa bir film klişesi...

şayet kadında beyaz gömlek yakası fetişi yoksa..ne lan bu? bildiğin melahat'ın koskoca köfte dudakları çatlağına kadar yakada..hiç bir kadının da efenim "rızaa, omoyla yıkamıyo mu seninki bi de şu mereti ohhh çıldırıyorum bilemezsin" dediğini zannetmiyorum.ha mesaj mı bırakcaksın ablacım üst dudaktan bi tutam sürüver nedir ruju boca etmeler. bir bu bi de kapıya sırtını dayıyarak zırlama seansı..kolpalar kolpası...
  • sanatcinin bitirdigi eseri imzalamasi gibi, diger kadinin eserine imzasini atmasidir.
  • giyinmeden makyajını yapan kadınların gömleklerinde görülebilecek leke ya da (bkz: bir erkeklik sembolü olarak gömlek).
  • cin metres + önünü görmeyen koca + beyaz üzerine kırmızı font kombinasyonu.
  • kek kocanin cin metres tarafindan bir sigirmiscasina damgalanmasindan baska bir sey degildir..
  • ofiste kazara ayagi takilan hatun is arkadasinin, masasinda calisan er kisinin omzuna kapaklanmasi sonucu olusmustur.

(bkz: ne yani)
    (bkz: olamaz mi)
    (bkz: iciniz fesat iciniz)
  • "bu tam bana göre bi iş" diyerek ayşe teyze gelir. fakat evin hanımının elinde merdane ile beklediğinden habersizdir...

- işte geldim...ben ayşe...bu iş tam benim işim...
    [dan!]
  • gömlek bir erkeğe aitse, o erkek evliyse, karısının da ömründe o renk ruju olmadıysa sorun yaşanabilecek bir durumdur. lakin kapının önünde park halindeki arabanın lastiklerindeki kırmızı toprak yüzünden kocasından şüphe eden, hatta boşanma davasına kadar giden bir teyzenizin olması daha büyük sorun yaşamanıza sebep olacaktır. hem de ailece.
hesabın var mı? giriş yap