• aklıma gelen en güvenli, ek mesai ya da emek gerektirmeyecek yöntem ofis satın alıp kiralamak. ama ne kadar birikimin var, nerede alacaksın da, kat mülkiyeti olacak da, kiracısız olacak da... zor yani... sistem sürünmeni sağlamaya yönelik. ya mecburen hiç dinlenmeden bir ek iş yapacaksın ya da ek gelirin olamayacak. iki türlü de sürüneceksin. beyaz yakalının anasını ağlatan şu hallere düşüren iktidar ve onu her fırsatta yalayan o cahil boomerlar yüzünden ne hallere geldik... şükretmiyorum, şimdi o telefonu g.tüne sokabilirsin boomer dayıcım.
  • bence al sat yapmak olabilir ne bileyim araba veya evden iyi anlıyorsanız alıp 1000 dolar üstüne satsanız bile tr şartları için iyi para. elde o kadar hazır para yoksa aliexpressten en çok talep gören elektronik eşyalar getirip satılabilir. aldığımız tv boxı baktık kullanan yok satarken hiç zorlanmamıştık mesela
    ya da gerçek bir meslek öğrenmek mantıklı olabilir araba tamiri ev yenileme işleri veya kuaför saç vs artık ne ilginizi çekiyorsa bu şekilde bir mesleğinizin olması yurtdışında da baya kapı açar
  • (bkz: onlyfans)
  • çok özendiğim bir arkadaşım çikolata tasarım işine girmiş. alıp eritip kalıplara döküyor üzerini süslüyor meyve koyuyor oluyor sana tasarım çikolata. satış da yapıyor, gerçekten özendim güzel cesaret.
  • ingilizce dersi verin. lise ve üniversite öğrencilerinin ödev ve sınavlarına yardımcı olun.
  • borsa istanbul
  • kayserili ne demiş bu çocuk ticaret yapamaz alın bunu okutun. ticaret yapacak kapasite olsa beyaz yakalı olarak kalmazdı.
  • adam kazandığı maaşla geçinemeyen diyor. akıl veren ekişici süper zekalılar ofis satın alıp kirala, araba ev al-sat yap vs diye akıl veriyor. tey allahım yarabbim. oldu ben boomer'ım analiz yeteneği olmayan prokaryot seni.
  • ben mesai bitimi oto yıkamacıları dolaşıyorum. eleman arıyorlarsa akşamları araç yıkarım hem günlük hesap kitap vergi vs işlerinizde de yardımcı olurum diye. fakat o sektörde çok ciddi mülteci işgücü var. henüz bulamadım. sanırım akşamları kimse araba yıkatmıyor.
hesabın var mı? giriş yap