• bu haftaki istekleri
    japonca tercuman (bulamadılar)
    2 araba tamircisi (arabayı tamir ettirdiler)
    2 kasap (etin hayvanın neresine ait olduğunu sorup kuşbaşı doğrattılar)
    olan program
  • albumu çıkmış birini getirmelerini istediklerin de "yuh ula bu kadar da olmaz" dedirtmiş program.
  • cemil büyükdöğerli ile tamay kılıç'ın sundugu ilginc yarisma.
  • gerçekten çok eğlenceli ve farklı bir yarışma. ayrıca aranılan arkadaşa yarışma için olduğunu söyleyememekte ayrı bi komiklik katıyo bence. 2 kasap isteyen adamın arkadaşının tepkisi oldukça komikti.
  • veteriner
    albümlü sanatçı
    5 tane eylül doğumlu kişi
    2 tane gamzeli kız

gibi değişik isteklerle dün gece tanıştığım yarışma. inanılmaz eğlenceli ve farklı. ikna kabiliyetim var diip de sonradan hiç takılmadığını anlayan ve sonrasnda da "ahmet benim çok yakın arkadaşımdır heralde önemli bi işi vardı hak veriyorum ben ona yoksa gelirdi işi olmasa yani" falan gibi sözlerle hem parayı kazanamayıp hem de yerine geçilebilebiliyo.
  • sevgili sebze ile anlaşmamiz üzerine bizim anında kazanacagimiz yarisma. taktikler geliştirdik zira. öyle cin'iz.
  • zekice diyaloglara sahne olan program *. . .

--- spoiler ---
    yarışmacılardan birinden bir adet ramazan pidesi istediler,hemen arkadaşını aradı tabi ki yarışmacı,ikna etmek zor tabi her zaman ki gibi . . .

-abi bir tane ramazan pidesi al gel,ben iş yerinin onundeyim
    -la olum napcan bu saatte ramazan pidesini
    -abi bosver sen gel,cok onemli abi,hemen al gel tamam mı?
    -la oğlum şaka mı yapıon la,nerden bulayım şimdi ben sana
    -abi lutfen,ölum kalım meselesi!!
    -olum bak oyunsa cok kotu olur
    -abi hemen ramazan pidesini al gel sana bir milyar vercem ,hemen al gel hadi
    -olum 2 tane pide getiriyim, 2 milyar ver !!
    --- spoiler ---
  • 1.90 boyunda iki adam istedikleri bölümü de oldukça matrak geçmiş program. adam yeğenini aradı, 25 dakikada kahveden iki tane yarma gibi adamı kaptı geldi çocuk. helal dedim.

-1.90'ın üstündesiniz?
    +evet abi üstündeyiz.
    -gelirken ne düşündünüz?
    +valla kesin kavga var heralde dedik. koşa koşa geldik.
  • bir zamanlar anadolu kulüplerinin yetiştirdikleri yerli futbolcuları (veya yurtdışından getirdikleri ucuz yabancıları) parlatmalarına benzer şekilde tv8in türk tv dünyasına sunduğu yeni yıldız programdır*. yakında çok tutulur, büyük ulusal kanallardan birine geçer, sonra da ziyan olur (bkz: aha buraya yazıyom).
  • elemandan 30 dakika içinde kızıl saçlı bir kız bulmasını isterler. ödül 3 bin ytl. eleman suphi isimli arkadaşını arar.

+suphi naber? ben robert. abi bana çok acil kızıl saçlı bir kız lazım.
    -ne? şaka mı yapıyorsun?
    +abi acil lazım. senin kız kardeşin kızıl değil miydi?
    -evet de bir pislik yok değil mi?
    +abi işin ucunda para var. hem zaten 5 dakikalık bir işim var. sana da bin ytl veririm.
    -abi sen ne diyorsun?
    +hadi abi vaktim azalıyor. bak sadece 5 dakikalık bir iş. kız kardeşini al gel.

neticede suphi kız kardeşini getirir.
    ortalama bir türk erkeği bu diyalog sonunda olay mahalline silahla giderdi ama olmadı işte.
hesabın var mı? giriş yap