• binali yıldırım'ın görevi nedir? kim oluyor da köprü cezasını affediyor? şu an binali yıldırım'ın başkan adayından başka bir vasfı yok.

o zaman ben de açıklıyorum: tüm ötv'leri kaldırdım. hatta herkese benden çay!
  • seçimden önce son çıkış beyler bayanlar.
  • arttırıyorum. an itibariyle öğrenci kredi borçlarını kaldırdım. hayırlı olsun.
  • seçim yaklaşsın biraz daha; oy için daha neler yapacaklarını göreceğiz.

ha bu aftan faydalananlar için; bu adamlar sizi yarın rüşvet yedi diye suçlarlar. öyle de kansızlar yani haberiniz olsun.
  • oy devşirmek için yetki gaspı yapmaktadır. ulan adamın vergisiyle yol, köprü yapıp bir de adama binlerce lira ceza sıkıştırıyorsun sonra da nimet gibi "af"tan falan bahsediyorsun.
  • belediyeyi almak için belediye yetkisi dışında vaatler vermenin nasıl ezikçe durduğunu binali bey'e danışmanları anlatmıyor mu?
    akp son zamanlarda mızıkçı bir küçük çocuk gibi davranıyor.
    insanlar akpyi desteklemekten utanır hale geldi ve siz bunun farkında bile değilsiniz.
  • faso fiso falan filan fıstık
  • hangi unvanla bu açıklamayı yapıyor. milletvekili unvanı ile mi ?
  • 31 mart seçimlerinden önce de aynı açıklamayı yapmıştı.uyarım sabah linki beyhude açıklamadır.
  • muhtemeldir ki affedilecek.
    benim aracın 225 lira borcu gözüküyor. yalnızca vergi dairesinden ödenecektir yazıyor.
    gittim vergi dairesine, ödeyeyim dedim. tebliğ edilmemiş size henüz, dediler. buradayım tebliğ edin de, param varken ödeyeyim dedim.

“yok o işler öyle olmuyor delikanlı”, dediler.
hesabın var mı? giriş yap