1989 entry daha
  • genetik geçişi olan ve uykuda bekleyen ağır travmalar sonucunda uykudan uyanan bir psikiyatrik hastalık.
    son zamanlarda moda oldu herkes kendine bipolarım demeye başladı size bipoların mani dönemini biraz betimleme ile anlatayım,
    bipolar mani evresine girmek için etkenlere ihtiyaç duyuyor aktivatör de diyebilirsiniz en etkilisi alkol ama bira gibi soft içkiler değil ağır alkollü içkiler,
    bipolar hastalığımın mani evresinde bana bir ekskavatör verseler şehrin içinde sağıma soluma bakmadan yıkarak giderim bir saniye düşünmem ertesi günü o an sizi sınırlayan hiçbir şey olmuyor sınırları olmayan biri oluyorsunuz,
    bir insanla bu dönemde konuşmamak bir yere gidip tüm zararı kendinize vermeniz en doğrusu çünkü ertesi gün uyandığınızda arkanızda bir enkazla karşı karşıya kalıyorsunuz,
    senelerce emeklerinizle tuğla tuğla taşıyarak inşa ettiğiniz bir yapıyı yıkıyorsunuz.
    depresif halini de yaşadım 6 ay işten gelip uyuyup işe gidip gelip tekrar uyuyup sabah işe gittiğim oldu.

son olarak bipolar hastasının yan etkisi olmayan en güzel ilacı anlayışlı bir insandır anlayışlı bir insan bulduğunuz zaman mani halinde onu kırmayın sonra kaybeder çok üzülürsünüz.
  • bipolar ve sosyal medyada içerik paylaşan bir terapist arıyorum.

ayrıca bipolar karakterlerin olduğu roman önerilerinize açığım.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap