• + doğuz yüz doğsan bir melbourne, doğuz yüz doğsan iki tokyo, doğuz yüz doğsan üç buenos...
    - immeet abeey, burada uluslararası hukuk diye bir şey var.
    + la kafamı karıştırdın. 1 adana, 2 adıyam..
  • ışid militanları yaptı ya lan bunu. olm hayat ne garip lan. besle kargayı oysun gözünü. tırlarla yardım gönder adam hayalini çalsın.. yakında en büyük düşmanı bunlar olur onların..

dünya lid.. asdfasdksas..
  • 84 atina, 85 belgrad, 86 viyana diye gidecek komik slogan.

öteden gaza gelip edit: 87 berlin, 88 paris, 89 londra anasını satayım. parmakla alınıyo oaralar nasıl olsa
  • espritüel arkadaşlar sayesinde atatürk'ün zamanında büyük densizlik peşinde olduğunu öğrendiğimiz pankart.

“avrupada, istanbul ve meriç’e kadar batı trakya, asyada anadolu, musul arazisi ve irak’ın kuzeyi. arkada kalan ve sırf türk olan her yeri isteriz. bunları kurtarmaya azmettik ve kurtaracağız.”
    mustafa kemal atatürk, 1922

maalesef bugün şartlar değişti, milli olan herşeyle dalgasını geçmeyi kendine vazife edinenlerin elinde musul-kerkük davası da kapandı gitti. gazi antep, şehit musul.
  • besiktas tribunlerinde gormeye pek alisik olmadigimiz bir pankartin uzerinde yazanlardir, belki surecin getirdigi bir yanilsamadir. bizim bildigimiz kartal tribunleri (bkz: savasin sahinleri varsa barisin kartallari var) der.
  • amerika'nın çıkıp (rakamları sallıyorum) 52 afganistan 53 ırak 54 ay* demesi gibi.. bi dakka..
  • -81 düzce, 82 musuk, 83 kerkül..
    -reis!
    -karistirma lan, 84 bagdat, 85 semerkand, 86 ötüken..
    -reis!
    -87 zigetvar, 88 staeua bükreş, 89 eto'o..
    -abi!
    -kafami karistirdin lan, te allam, al bastan, 1-adana, 2-adiyaman.. abi ne lan!?
  • bbg sunucusunun (*numaralari salliyorum) 01 murat 02 ayça 03 barzani 04 talabani demesi gibidir.

(bkz: hisseli harikalar kumpanyasi)
  • - ve 9-plüton, lütfen.
  • - başka birileri de halimize bakıp "51-türkiye" diyordur gibi geliyor bana sevgili sözlük.
hesabın var mı? giriş yap