• temel ihtiyaçla, kredinin ne alakası var kardeşim?
  • üst edit; arkadaşlar 30 ay boyunca ödeme yapılacak. 36 ay değil. damadın paylaştığı görselde sağda yazıyor.

çekilen kredi; 10.000 tl
    ödenen para; 30*376=11.280

sorarlarsa faizsiz dersin.

öyle kuru kuru dünyanın en güçlü ülkesiyim demekle olmuyormuş demek ki.

büyük ülkelerin hepsi sokağa çıkma yasağı verip bütün vatandaşına asgari ücret ödemesi yapıyor, bizimkiler de kredi çektirip bankaları zengin etme derdinde.
    ne oldu ehonomimiz çoh eyi mart şubattan daha iyi olacaktı damat bey?
    lafla peynir gemisi yürümüyor değil mi?
  • 1 nisan şakasıdır.

destek şakası
  • ihtiyaç deyince ben de, mağdur olan vatandaşa yardım edilecek sandım. bildiğimiz banka kredisi desene sen şuna ya.
  • böyle sikindirik paketlerle krizi iyi idare edemezler... , garibanı aç bırakmaya devam ederlerse, millet yokluk kaosuyla bu varaklı islam zenginlerini yağma eder, kıçlarında don kalmaz....

kredi ne yahuuuu kredi ne?
  • flaş haber ! corona’yla mücadele krediyle devam ediyor ! önce haşmetli devletimiz konut ödemelerinde peşinatı % 10’a indirdi, şimdi de bankalardan dar gelirli vatandaşa kredi kullandırarak corona’yla mücadelesine devam ediyor ! yaşasın haşmetlimiz, yaşadın türkiye !
  • canli yayini var mi aciklarken yuzu kizarmis mi? kizarmamistir tabii ak parti cunku.
  • bir tarafta; kapitalizm eleştirisi yapanların, temel ihtiyaç için halka sunduğu kredi fırsatı(!)

öbür tarafta; kapitalist oldukları için eleştirilen abd, fransa, kanada, almanya gibi ülkelerin, temel ihtiyaçları için halka karşılıksız nakit para vermesi ve su/elektrik faturalarını karşılaması.

bu işte sanki bir yanlışlık var gibi?
  • biz ücretli izin ve sokağa çıkma yasağı ile hayatımız güvence altına alınsın derken, devlet vatandaşa 3 ay sonra ödemeli 36 ay taksitli kredi veriyor.

bunlar gerçekten oluyor. ve şaşkın değiliz.
  • bunlar hep türk lirasının değer kaybı, enflasyon olarak geri dönecek. sene sonu euro 10'u bulmuş olur heralde.
hesabın var mı? giriş yap