• hem bedelli askerlik yapıp hem de stüdyo ortamında çekilmiş asker kıyafetiyle afrin operasyonuna destek mesajı yayınlamak nasıl bir ikiyüzlülük safhasıdır anlamak gerçekten zor. insanın biraz yüzü kızarır yahu!

ayrıca yanlış anlaşılmasın, bedelli askerlik bir gerekliliktir pek çok insan için. asıl problem hem bedelli yapıp hem de sanki hakkari'de sınır nöbeti tutmuşçasına hamasi mesajlar verme ikiyüzlülüğü.
  • şu ankara kırosu tipli adamın aslında yakışıklı olmadığı keşfedildiğinde türkiye'de yeni bir dönem başlayacak.
  • bir insan ancak bu kadar " sikerim" diye sırıtabilir. yahu ne biçim bir sırıtış , mukavvayla götümü kapatıp televizyondan uzaklaştım.
  • bir bana mı tipsiz geliyor bu adam yahu. çirkin lan bildiğin, güldüğünde de çirkin gülmediğinde de çirkin kim yakışıklı diye soktu bunu hayatımıza söylesin
  • cihangir'deki evi teşhir olunca, ayda ortalama 100 kadın tarafından baskın yemeye başlamış. o da ilgiye alakaya dayanamamış ve evini taşımaya karar vermiş.

o değil de, yurdum sözlükçüsü "1 tane kız düşüreceğim" diye, avrupa sinemasına gönül versin, siksen izlenmeyecek sanat filmlerini izleyip, analizler, incelemeler yapsın, schopenhauer'den, freud'dan, nietzsche'den alıntılar yapsın, x burcu kadını başlığına yardırsın, üstüne "eski sevgili" başlıklarındaki kadınlara yardırsın, beyimiz ise ilgiden alakadan sıkılıp, evini değiştirsin.

şimdi bu konuda yaşar usta'ya bağlamayacağım ama her konuda olmadığı gibi, bu konuda da bir eşitlik yok tabii.

not : schopenhauer'i google'a sordum. "bunu mu demek istediniz?" dedi, "evet" dedim.
  • saç dökülmesine tepki olarak doğmuş.
  • tanımam etmem kendisini de son attığı tivit gözümden yaş getirdi.

https://twitter.com/…urak/status/215050315521720324

bu ne abi? türkçe, dilbilgisi falan hak getire. gördüğüm en anlamsız, en düşük cümle bu olabilir hayatımda.

edit : burak özçivit adlı şahıs malum twitini sildiğinden ve ben de en üstte olduğumdan çok sayıda mesaj geldi ne yazdı baabında.

" şehitlerimize rahmet diliyoruz. allah cezalarını versin. "

bunu yazdı.
  • fahriye evcen kendisine hala aşık olmadıysa bu fahriye evcen'in ayıbıdır.
  • (bkz: vücut yaptım şimdi sıra sapık gibi bakmakta)
    o kadar işsiz güçsüzüm ki bu arkadaşların yakışıklıyım vücudum da süper deee gidi deee bakışlarına acayip kafayı takmış durumdayım. böyle bir iki aktör daha var dizi sektöründe. rol yapmıyorlar sadece karşılarına konulan dişiye iç geçiriyorlar, hafif buğulu bir ses tonu ekliyorlar bizde ayıla bayıla izliyoruz ama dizi süreleri uzun işte o bitiriyor bu arkadaşları sürekli aynı poz bayıyor insanı tipinden ziyade bir numarası olmadığını anlıyoruz. adam pepsiye bile halleniyor gibi bakmıyor mu a dostlar ben mi kafayı yedim yoksa evde otura otura?
  • 2000-2005 yılları arasında bu arkadaşa benzer klonlar üretilip bağdat caddesi'ne salınmıştı. tabi sonra behlül modeli ile sürüm güncellemesi yapıldı.
hesabın var mı? giriş yap