• çocuk fantezisi..
  • margarinlerin bulunduğu bölüme milkaları, ketcapların bulundugu bölüme cikolata sosları , kapağın diger bölümlerine de çikolatalı gofretler, kitkatlar, etipufflar doldurarak devamı gelecek aktivitedir.
  • durdurulamanaz kinderin içinden hangi oyuncak çıkacak merakı ile açılmış bir çok kinder'in mide fesatı geçirmemek için yenmeyen çikolatalarını buzdolabının kinder saklamak için en uygun mekanı olan yumurtalık kısmına yerleştirme eylemi.
  • bir zengin aktivitesi olarak haneye geçebilir..
  • yapıldığında ve kardeşin bunu farkettiğinde süper abla dünyanın en iyi ablası sıfatlarına sahip olabileceğiniz durum
  • kuş gribi hedesinden sonra, buzdolabının yımırta koyulan kısmı boş kalmasın diye yapılan işlem şeysi...
  • (bkz: pms)
  • zengin piçi fantezisi. ulan ben ondan 1 tane alabilmek için, mermer yalıyordum. oyuncağıyla oynat bari di mi, piç seni.
  • asla yapılmaması gereken davranıştır. zira kendileri bunca insanın duygularıyla oynadığı için protesto edilmelidir.

bilirsiniz her fırsatta kinder surprise'ın son zamanlardaki oyuncak anlayışını yerdim, yetkililerin bu meseleyle ilgilenmesini kah buradan, kah çeşitli platformlardan istedim.

ama onlar ne yaptı? küçükken aklımı alan oyuncaklarına yaklaşmak şöyle dursun, kaliteyi daha da düşürdüler. iki parçadan oluşan kanguru ne demek? ha ne demek! soruyorum. ortaya yalnızca tek birleşim yeri koyup bunu da oyuncak diye mi sunuyorsun?şöyle bir şey bile var hatta artık kimi zaman:
    (bkz: kinder surprise'dan tek parça oyuncak çıkması)

içini açınca vaaooov demedikten sonra nerde kaldı senin sürprizin? hiç hazetmesem bile gider ülker toto dizerim o rafa yine de kendimi bu denli küçültmem.

p.s.:içinden çim biçme makinesi, fenerli bilgisayar çıkan kinderimi bana geri verin.
  • anasi babasi zengin cocuk ya da kendisi zengin, cocuk ruhlu yetiskin eylemi.

o ne ya oyle. biz bunlardan birini gormek icin 2 ay beklerdik. kendisi gibi zengin olmayan arkadaslarinin yaninda dillendirirse marifetini doverler bunu.
hesabın var mı? giriş yap