• yerine parıl parıl parlayan, kırmızılar kırmızısı tabelasıyla simit sarayının açılmasıyla tünelin en önemli sorunlarından biri olan simit eksikliğine çare bulunmuş, hem meydan o tabelayla haddinden fazla aydınlandığından bölgenin ışık ihtiyacı bir nebze giderilmiştir kanımca. tüneli adeta kalkındıran, her açıdan faydalı bu girişim için tebrik ediyorum burdan yetkilileri, her yerde gramofon var nasılsa.
  • bundan sonrasında simit sarayı olarak hizmet verecek olan, uğruna üzüntü duyulan mekan.
  • üst katına çıkarken pencere kenarında alakasız bir minder vardır burada yatılıp nefis triplere girilebilir.
  • funktion'ın groovy-ötesi * performansıyla biz müzikseverlerin groove katsayısını 2 katına çıkartan yerdir. yalnız fiyatlar biraz tuzlu geldi bana, özellikle canlı performans ücretinde biraz indirime gitmeleri güzel olacaktır..
  • bu aralar cumartesi günleri tıklım tıkış pek nezih bi seyirci kitlesiyle dolup taşan,çok önemli müzisyenlere ev sahipliği yapan,ambiansı çalışanları ve kalitesiyle bildigim bir kaç gercekten iyi mekandan biri...nefis...
  • her cuma ve cumartesi aydin kahya nın muhteşem performansini izlenebilecegimiz super mekan...
  • nevzat ve müjgan adındaki iki yeni işletmecisinin birbirinden değerli,kaliteli olması mekanın kalitesine ve elektiriğinede yansımışdır.özellikle hafta sonları çıkan gruplar birbirinden güzel ve dinlenilesidir.cumartesi günleri çalan grupta genco ari muhteşem performansı ile her hafta herkesi büyülemektedir.fiyatlar oldukça makul ve uygun tutulup her kesime hitap eden ama kalitesinden ödün vermeyen bir atmosver oluşturulmuş.zamanında o sıcak ve müzik dolu havasından çıkarılıp elit tiky cafe havasına sokulan bu mekanı bu iki yeni işletmeci sayesinde geri kazanıyoruz galiba.inşallah hep daha iyiye giderler...
  • "istiklal caddesi'nin ilk ve son noktasi" diye guzel bir slogana sahip, hakki verilesi guzellikteki mekan. gramofon tost'u denemeniz onerilir.
  • http://www.cafegramofon.com/

adında sürekli güncellenen bir internet sitesi bulunmakta. tek eksiği çıkacak gruplar hakkında ufak bir tanıtımının olmaması.
  • cumartesi öğleden sonralarımın rutine bağlanmış adresi. pek sevdim. müzik de güzel.
    ne demiş şair; (bkz: oh la la pek bir şukela)
hesabın var mı? giriş yap