• üstsüz hâlde spor yapan erkekleri ahlâk bekçisi gibi kalkıp polise şikâyet eden şahsın, üstsüz şahıslardan biri tarafından morartılmasını gösteren cümle. size ne oğlum milletin yarı çıplak outdoor spor yapmasından? yaz ayındayız amk, dağ ayısı mısınız!

kenara köşeye ek: "ucundan yalayabilirsin" tam bir maço sporcu lafı olmuş, o kısma ben de katılmıyorum. "ahlâk bekçisi misin? canın mı çekiyor nedir?" kısımlarına ise katılıyorum. özellikle ahlâk bekçiliği kısmına.

https://twitter.com/…tatus/1685914322986205184?s=20

ek: bir suser, tıklanma için katakulli yaptığımı iddia etmiş; üstsüz spor yapanların erkek oldukları belirtildi. :) yani kadın olacaklarını ve bu lafı onların edeceklerini düşünmüyordunuz galiba? :)

başka bir suser da, eşiyle, sevgilisiyle, çoluğuyla çocuğuyla parka gelenlerin görüntüden rahatsız olabileceğini iddia etmiş ve spor salonu içindeki atlet giyimine bağlamış. dediğim gibi avrupa'da, amerika'da deniz kenarı spor alanlarında yarı çıplak spor yapan erkekler var. dibimdeki anıttepe koşu parkuru'nun oradaki basket sahasında bile sıcaktan fenalaşıp üstsüz basket oynayanlar var. sevgiliniz yarı çıplak erkek görünce nikâhı mı kaçacak? çocuğunuz yarı çıplak erkek görünce mi korkacak? bu sahnenin normal sayılabilmesi için yanda bir yerden deniz gözükmesi mi lazım illâ? siz cidden hiç avrupa görmemişsiniz. :) ek: kendisine cevap verdiğim şahıs, "öyle serbesti olursa beni çıplak görmek istemezsin," deyip çıplak vücudunu koymuş. geeez! :) "vay ne biçim vücut yapmış adam," derim o kadar, bana niye batsın? :)

ek-2: bunu restorana, operaya, baleye, tiyatroya indirgeyenler olmuş; şaka mısınız gerçekten? :) oğlum, spor yapılacağı belli açık hava bir alandan bahsediyorum, restorana yarı çıplak, mayoyla gelsinler mi demişim? tiyatroya gitsinler mi demişim? türk halkının iyi bildiği şeylerden biri kesinlikle konuyu bağlamından koparmak.

ek-3: avrupa'nın göbeğinde yaşayıp, "burada da yarı çıplak spor yapanlar var ve hoş karşılanmıyor," yazmış biri. hoş karşılamıyorsan bakmazsın, ilgilenmezsin geçer gider. sokakta içki içmekle sokakta uyuşturucu kullanmayı, hatta sokakta çıplak dolaşmayı aynı kategoriye alıp çağdaş olmamakla ve keko olmakla itham etmişsiniz. oğlum bu eylemlerden biri yasal, biri yasadışı, birinin zaten konumuzla ilgisi yok (bkz: çıplak) (bkz: yarı çıplak). sokakta içki içmek lan?! iyi misiniz siz?! :d

ek-4: deniz, havuz, plaj örneği verdik diye anamız babamız bize terbiye öğretmeliymiş, laflara bakın hele! biz terbiyemizi zamanında öğrendik koçum, senin analizine veya eleştirine kalmış bir şey değil o. ayrıca git o lafı halı saha veya basketbol oynayan tiplere de söyle bakalım, boyunun ölçüsünü nasıl alıyorsun… kimse kimseye ahlâk dersi vermeye kalkmasın.
  • tam bir attention whore cümlesi.
    videodakilere baktım; evet, yine şaşmadı.
  • dondurma yerken arkadaşıma söylediğim cümle. tek hamlede köküne kadar ulaştığı için kendisini tebrik ettim.
  • adam kaslarının verdiği yetkiye dayanarak taşşak geçmiş :)
  • (bkz: kişi kendinden bilir işi)

demek ki kendi öyle yapıyor. canı erkek çekti mi ucundan yalıyor.
    bu tiplerin yanından geçerken dikkatli olun. bir anda size sakso çekebilirler.
  • üstsüz erkek ne zaman anormal oldu lan? onu kaçırmışım.
    ülke son sürat afganistana doğru gidiyor resmen.
  • denize girerken de tişört giyelim o zaman. şu adamın üstsüz spor yaparken kastığın duyarı bir kadın sokak ortasında dayak yerken de yap. bir çocuğun ailesi tarafından dayak yerken, hor görülürken de yap
  • yok aile ortamı, yok çocuk var diyenlerin hepsi göbekli değilse hiçbir şey bilmiyorum. denize girmekle açık alanda "spor parkı" yapılan yerde üstsüz spor yapmak arasında ne fark var? açık hava tiyatrosu gibi ülke olduk. kıskançlıktan şikayet etmiş kesin.
  • rahatsız olan adamın canı çektiği aşikar ):
hesabın var mı? giriş yap