• seçimlerdeki sonuçtan sonra aktroll olmaya karar vermiş bir yazara benziyor. ama dengeyi tam tutturamamış, yazdığı entryleri inanmayarak yazdığı belli. aktroll olmak için bile bir denge, bir yetenek gerektiğini bana göstermiş yazar.
  • ahahha...
    ne kadar zor olduğunu tahmin bile edemezsiniz.
    para için çekilecek çile hiç değil. bu işi hobi olarak yapıyorum. para için yapan insanlar için çok üzüldüm. onlarla empati yaptım, çakralarım açıldı, içimdeki küskün anadolu irfanıyla barıştım.. sanırım seçimden sonra delirdim. bağımlılık da yapıyor sanırım.
  • herkezin mutalak izlemesi gereken vdeyo
    vidyeo
  • taze çıkmış aktroll
  • ulan ne küfrettiniz ya.
    kimseye bir şey diyemiyorsunuz tabi benden alıyorsunuz hıncınızı. canınız sağolsun.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • halkın fakirleşmesini ülkenin büyükleşme iddiasıyla açıklamaya çalışan hayalperest yazar.
  • merhaba. adım cemal. hayat dolu, eğlenmeyi iyi bilen, kimlik, kişilik, bireysel ahlak, kariyer sahibi zeki bir insanım. çevremde saygı duyulan, sevilen birisiyim.

manik depresif, şizofren, bipolar, borderline, narsisist, hiperaktivite ve dikkat eksikliği başta olmak üzere çeşitli kişilik bozuklukları ve ruh hastalıklarından mustaribim. terapi ve psikiyatrik sürecim devam ediyor. epey ilerleme sağladım. korkulacak bir şey yok. iyiyim hamdolsun.

silahım yok. elime koluma saçma sapan dövmeler yaptırmadım. tehlikeli biri değilim. bugüne kadar yüzlerce (burası abartılı olabilir, çok sayıda diye de okuyabilirsiniz) kadınla ilişki kurdum. iyi kötü eğlendik, efendice yolları ayırmasını başardık. kimseden kötü bir geri dönüş almadım henüz.

ekşi sözlükteki hanımlarla ilişki kurmak isterim. maddi olarak imkanlarım gayet iyi. libidom çok yüksek. enerjik ve eğlenceli bir seks anlayışım var. yeni şehirler keşfetmeyi, kamp yapmayı, su sporlarını severim. evde oturup gebeşmek de hoşuma gider. ilgilenenler yeşillendirsin lütfen.
  • niteliksiz çomar nedir'in tanımı.
  • pis bir ortadogulu.
hesabın var mı? giriş yap