• taze çıkmış aktroll
  • seçimlerdeki sonuçtan sonra aktroll olmaya karar vermiş bir yazara benziyor. ama dengeyi tam tutturamamış, yazdığı entryleri inanmayarak yazdığı belli. aktroll olmak için bile bir denge, bir yetenek gerektiğini bana göstermiş yazar.
  • halkın fakirleşmesini ülkenin büyükleşme iddiasıyla açıklamaya çalışan hayalperest yazar.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • türklük ve türklüğe dair herşeye düşman bir şey... ee... sözlük çocuğu.

ardında dumanı tüten yanık bir boş küme olmasından dolayı fikirlerinin ve sözlerinin hiçbir hükmü yok. o sebeple engelleyiniz.
  • niteliksiz çomar nedir'in tanımı.
  • (bkz: liboş)

kesinlikle aktroll değildir. dünya görüşü pusulanın bir ucundan diğer ucuna savrulduğundan kendisini siyasi görüşlerin üstünde tutar ama bunun bile bir siyasi görüş olduğunun farkında değil.

muhtemelen de daddy issues'tan müzdarip. yazdıklarından anlaşıldığı üzere egemen olana ve otoriteye karşı bir sevgi-nefret ilişkisi içerisinde.

bize "geçmiş olsun" diyerek ruh sağlığına kavuşmasını dilemek dışında bir iş düşmüyor.
  • pis bir ortadogulu.
  • (bkz: #162100141)

bu yorumu beğendim. ama doğru bulmadım. liboş değilim, liberal de değilim. liberallere liboş diyen insanları da sevmem. liboş olmanın çok uzağındayım elhamdülillah.

ama dişe dokunur tek bir yorum olduğu için beğendim. ama afedersiniz çok isabetsiz. ama adam oturmuş zaman ayırmış ve bir fikir edinmiş. çok değerli buldum. bravo. kafası çalışan insana saygı duyarım. sadece dayanaklarını merak ettiğim için yazara mesaj da attım. bakalım ne diyecek? merak içindeyim.
  • ahahahah…
    yurdumuzun her çeşitten çomarı bana çomar diyor. eğitilemezler bunlar.
hesabın var mı? giriş yap