• ben bu adamı 10 yıldır tanıyorum, eskiden tanıyan herkes de bilir; bu herif hep manyaktı. bloguna girin 2011'deki yazılarına bakın katy perry'nin kliplerinde masonik işaret arıyordu aq.

kendisini delirten ne siyaset ne türkiye ne hastalık ne bok püsür. adam uyumsuz tip. iyi okullarda okumuş olmasına rağmen bir işte tutunamamış, muhtemelen arkadaşı olmayan, zayıflıklarını manevi uyuşturucuyla kapatmaya çalışan zor biri. arada timeline'a düşüyordu twitter'da, kadınlara düşman, hayvanlara düşman, liberal, komplo teorisyeni, modern islamcı, incel… bu kasadan sağlıklı psikolojiye sahip düzgün biri çıkma ihtimali yok ya da aklı başında birinin kendini böyle konumlandırma ihtimali yok.

siyasi ve iktisadi her şey bahane, bazı insanlar ortama giremiyor. dışarıdan bakıp hep kusur görüyor ve tatminsizlik içinde delirdikçe deliriyor. herkesten zeki olduğunu düşünüyor ama kenarda kalıyor, muazzam bir ego biriktiriyor ama altı boş… hayatla gerçekçi bir bağ kuramıyor, kendini yiyor. böyle çok insan var. sikkofield da onlardan biri. abd'de doğsa keleşle okul basardı. tc'de sikini sallamakla yetinmiş.

kanser olayından yeni haberim oldu, umarım bir an evvel iyileşir ama kafa olarak iyileceğini sanmıyorum. emin olun suçlusu da hiç kimse değil. sikko ve saz arkadaşlarını takip eden gençlere ders olsun; bu adamların kendine faydası yok, size hiç olmaz.
  • adamın biri akli dengesi yerinde değil, içmiş içmiş canlı yayında sikini sallamış. buradaki salaklar da adam haklı kılıçdaroğlu aday olmasın diyor. bu adamı referans alıyorlar ahahsh.

beyler. süzme gerizekalısınız ya.
  • sevgilisini darp etmesinden çok bir sevgilisi olması beni şaşırttı.
  • bu adamı her kim savunuyorsa, takip ediyorsa, kitabını okuyor, yayınlarını izliyorsa onda sike sürülecek akıl yoktur.

bir insan bu adama sempati besleyecek kadar nasıl kepaze olabiliyor aklım almıyor.
  • adam canlı yayında aleti avuçlayıp sallıyor, tişörtü kafasına geçirip garip gurup hareketler yapıyor ama sorumlusu biz oluyoruz. alüminyum sanki biz norveç'te yaşıyoruz, 20 senedir merkel yönetiyor bizim mahalleyi. allah çarpsın politik doğruculuk oynayan tayfadan gına geldi.

herkesin sorunları var bilader, ya siz hayatınızda hiç dayak yemediniz o yüzden böyle eblek eblek konuşuyorsunuz ya da tuzlukçuluk hoşunuza gidiyor. başka bir açıklaması yok.
  • "abi ilaçlarını kaç haftadır almıyorsan senin hayali kız arkadaşını ben de görüyom" yorumu yardı.
  • bundan on sene önce yüzünü merak ettiğimiz (bkz: michael sikkofield) adamın bu gece sikini gördük. hayat çok garip.
  • bu amına kodumun yeni neslinin başımız bela ettiği şahsiyet. hiç şaşırtmıyor yaptıkları. şimdi de iki günlük sevgilisine fiziksel şiddet yapmış. bari önümüze düşmese artık, yeter amk
  • bununla çıkan normal bir insan olamaz zaten.

sevgilisinin ifşası da geldi.

şiddete uğrayan kızın beyanı:

https://x.com/…092074?s=46&t=s1qo5mpqroningk-qxgo3w

beni hareket halinde olan taksiden atmaya çalışıp atamayınca yarım saat boyunca darp eden bi kadın mı kuruyor bu cümleleri? şiddetin hiçbir geçerli sebebi olmadığını? hiçbir kadının başına aynısının gelmesine izin vermeyeceğini? ikiyüzlüsün. cemre demirel'den hiçbir farkın yok.

merak edenler için flood. cemre demirel'in eski sevgilisi yani benim eski oda arkadaşım nilsu, alkollü mekan çıkışı psikolojik sorunlarım var diyip beni hareket halindeki taksiden atmaya çalışıp atamayınca da yarım saat boyunca beni takside kaçacak hiçbir yerim yokken darp etti.

aramızdaki güç orantısızlığından da bahsedeyim çünkü bu iki tarafli bir kavga değil, bir darp edilmeydi. kendimi savunmam bile mümkün değilken kapıları kilitli bir taksideydim. nilsu benim iki katım cüssemde. ben 151 boyunca 40 kilo bir kadınım. aramızda 10-15 cm boy farkı 20 kilo kilo farkı var. aldığım fiziksel hasarlardan bahsetmek istiyorum. tırnaklarını sağ gözüme sokup kanattı. gözümde görme kaybına kadar gidebilecek ciddi boyutta hasar aldım. yüzümü tırnaklarıyla tamamen parçaladı.

ve yüzümün iyileşme süreci hala devam ediyor. aldığım psikolojik hasarlardan bahsetmek istemiyorum bile çünkü etkileri hala sürüyor. ben aylarca bu insanla aynı yurtta bulunmak durumunda kaldığım için aylarca uykularım kaçtı. bu konuyu burda anlatma konusunun muhakemesini kafamda kaç kere yaptığımı bilmiyorum çünkü hala psikolojimin bunu kaldırıp kaldıramayacağından emin olamadım. ancak bu ikiyüzlü söylemler, ''şiddetin hiçbir geçerli sebebi olmadığı'' ve ''hiçbir kadının başına bunların gelmesine izin vermeyeceği'' bardağı taşıran son damla oldu.
  • anne ben kendimi intihar edecem seviyesinde şımarık bir ergen, bizim yaşadığımız hayatı yarım saat yaşasa kafasına sıkar aq 182 yıldır intihar edecem diye dolanıyor ortalıkta.
hesabın var mı? giriş yap