• provokasyon olarak görenlere zoruna mı gitti yarrağım şeklinde sorma isteği doğuran girişim.
  • benim bildiğim kadarıyla atıyorum hırsızlık, yolsuzluk, insan öldürmek felan suç. alkışlamak ne zamandan beri suç oldu merak ediyorum doğrusu.
  • bir sakallinin actigi davadir. yuzunden kimlerden oldugu gayet anlasiliyor. beklenen hareketler bunlar. maşa olmasi da muhtemel.

chp'nin yaptigi seylere bulasmayacak olmalari bir utopyaydi zaten.

*suan icin hicbir partiyi desteklemiyorum, secim gunu kararimi vericem. ıs bu entry parti sempatizanligi icererek yazilmamistir. sadece objektif yorumdur.
  • tepkimi gösterdiğim olay.
    (bkz: hunharca alkışlıyoruz)
  • saçtan tahrik olan tek hücreli bir yavşağın biz normal insanların da alkışla tahrik olduğunu öne sürdüğü dava.

bir şekilde reklam yaparım, göze girerim belki il teşkilatında bana da ekmek çıkar, otobüs durağının ordaki büfenin ihalesine girdim belki bana verirler gibi kendi tek hücreli dünyasında kurduğu heyecanlı planlarıyla eyleme geçmiş olan genç çomar, gözden bir kaç yüz lirayı çıkartıp dava açar. bu atılımın onu otobüs durağındaki büfeyi almayı bırak başbakanlığa kadar götürebileceği bir ülkede gayet başarılı bir taktik diyebiliriz.

çomar da haklı, mesela kemal beyciğim teşrif etmiş ekşisözlükte muhabbete. tekhücreliçomarlarsözlük diye bir sözlük yok ki bu arkadaşımız oraya katılabilsin, orda efendim partinin genel başkanıyla soru cevap yapabilsin falan. kendine yakın görmüyor tabi. imamlık okuyup boş vakitlerini top oynayarak geçirirken führer olmuş adamı kendine yakın görüyor.

olmaz demeyin, ümit ergünü bir gün mecliste falan görebilirsiniz. olur yani böyle şeyler.
  • (bkz: holiganik)
  • --- spoiler ---

çok iyi oldu çok güzel iyi oldu tamam mı? simdi meselam alkış olayını çok karıştırdılar ha aralarında bir fark kaldı o farkınan çok güzel oldu meselam herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karışamaz? ben bu şekil alkışlarım bu parti şu şekil alkışlar şu şekil destekler ha hiç kimse hiç kimse karışmaya bir hakkı yok. özgürlüğü budur. ha alkış kurban olduğum yaresul allahtan gelebilir ama lakinki öyle değil.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap