• giza piramitleri sanki mübarek. yalnız şunu biliyorum ki, malzemelerinden sadece biri olan meyan köklerinin içinde gezinen farelerle birlikte koca kazanlarda karıştırılmaktadır. bildiğin fare içiyoruz yani. daha da kola içmem.
  • patenti alınmamış olan formüldür. çünkü bir patentin koruma süresi 20 yıldır, yani coca cola firması coca colanın formülünün patentini almış olsaydı alındıktan 20 sene sonra bu formülü paylaşıma açmak zorunda kalacaktı. bu sebepten coca cola firması bu formülü gizli tutmaktadır.

bu da demek oluyor ki biri kazara bu formülü bulursa seri üretimini yapabilir ve coca cola bu üretim üzerinde hiç bir hak iddia edemez.
  • co(ca-la).***
  • hala sızdırılamamıştır. ama başka diyarlarda ahanda burada gördüğünüz şahıs tarafından tekrar keşfedilmiş ve bütün dünyanın hizmetine bedelsiz olarak sunulacakmış.
    özünde çubukumsu bir bitkiden elde edilen formül ve resimde de gayet net görülen çubuğun sıvımsı (ki özüdür) kısım asıl coca-cola'nın can alıcı formülüymüş.
  • üzerine nice efsaneler yazılan formül.. bu formül 50 ayrı parçaya ayrılmış, 50 farklı profosöre dağıtılmış, bunların hiçbiri birbirini tanımıyor görmüyormuş da falan filan.

bence coca cola'ı boşverin de , le cola nemenem birşeymiş , bence biran önce onun formülünü bulsunlar, ne içiyoz lan biz?
  • girilerden anladığım kadarıyla ortalama 3 ayda bir ahanda bulundu şeklinde hakkında haber yapılan formüldür. adamlar iyi reklam yapmanın yolunu bulmuş. benim anlamadığım kimyagerler bir elele verip bir araştırma yapsa analizler felan artık nasıl oluyorsa çözülmez mi ki bu?
    adamın saç kılına bakıp göz rengini anlıyoruz artık ohaaa hazır elimizin altındaki maddenin içinde ne olacağını anlayamayacaksak komik bir durum var.*
    neyse bulundu haberlerine bir katkı da ben yapayım belki doğrudur da evde deneyip yaparsınız. *
  • bulunamamasını kabullenilmiş çaresizlike bağlıyorum.
  • bildiğim kadarıyla kimyanın da bir sınırı var. birbiri ile etkileşime giren maddelerin hangi ölçüde birleştiğini anlayamıyor olabiliriz hala. sonuçta elimizdeki bi karışım. dolayısıyla istendiği halde formülü bulunamıyor olabilir ya da çok pis sallıyorum.
hesabın var mı? giriş yap