• zaytung'un formulle ile ilgili son derece carpici yorumu,

coca cola'nın formülünün ortaya çıkmasından sonra le cola'dan beklenen açıklama geldi: "maalesef bir tanesini bile tutturamamışız...
  • yurdum insanının bilgi sahibi olmadan çözdüğü bir diğer evrensel sır.

sağlık bakanlıkları, ürünün içinde yer alan maddeleri bilir. onlar da zaten şişenin üzerinde yazıyor. sağlık bakanlıklarına verilmesi zorunluluk dahilinde olmayan bilgi ise, bu maddelerin ürün içindeki oranlarıdır.

ama biz bu engin cehaletimizi böyle iştahla beslemeye devam edersek, korkarım yakında sözlükte sonsuz yaşamın sırrını verenlere bile rastlayacağız. sonuçta bu metod yüzyıllardır bizim hamurumuzda var. az gayret, başka birşey değil.
  • rivayetlere göre iki kişinin bildiği formül. demekki kolayı bu iki kişi üretiyor; imalathanede bu ikisinden başka kimse alınmıyor, kapıdaki güvenlikçiye bile "delikanlı al bu parayı git bize iki paket winston al" deniyor; bu ikisi de birbirine güvenini yitiriyor, ikisi de biririnden "ulan bu george tutamaz ağzında, kesin söyler sağda solda ipne" diye düşünüp kıllanıyor; bu iki kafadar sevgililerinin "benden bile saklıyorsun george, benden bile !" blöflerini yemiyor..

eğer formül hikayesi gerçekten iki kişinin üzerine kurulu ise, esmer şeker ve gıda boyasıyla karıştırılmış sidik içiyoruzdur ben söyliyeyim. george'tan hiç pozitif elektrik almıyorum ben, var onda bi iş.

edit: öyle bi anlatmışım ki sanırsın kola ikitelli'de üretiliyor.
  • belki de bunca yıldır gözümüzün önünde olan formüldür.

kobalt2 kalsiyum lantan
    co ca co la
  • plankton'un bile yengeçburger'in formülünü bulamadığı şu günlerde, açığa çıkması büyük bir başarı olan formül. tebrik edilesi.
  • coca-colanin slogani mutluluga kapak ac.

mutlulugun formulu ise izelin sarkisinda belirttigi uzere cok acik.

bu baglamda coca-colanin formulu de bir sen bir ben bir de bebek olabilir.

slagathor sagolsun uyardi ufak bir noktayi atlamisiz. coca-colanin guncel formulu bir sen bir ben bir de bebege kapak ac.*
  • bunu bilen 3 kişinin formülün yayınlanmasından sonra koşarak aynı uçağa binip havalanmalarına anlam verilememiş.
  • vaktinde cola'nın düzenlediği rock n coke'un domainini boşta görüp almış, sonra da içine festivalle ilgili maymunluklar koymuştum. domain de rockncoke.org du.

2 gün sonra domain hacklenip serverdaki tüm dosyalar uçuruldu.

coca colayı cola cola yapan formül belki bunla alakalı olabilir.
  • büyük sır olduğu dünyanın en büyük yalanıdır. 1890 lar ve 1900 lerin başında sırmış evet. ancak şuan sır olduğu yalandır. adamlar götünden çıkan osuruktan 2 gün önce yediğin zeytinin türünü buluyor lan artık. bilim gelişti. yok öyle sır mır.
  • iyi pazarlama.
hesabın var mı? giriş yap