• tokatta yaşayan solcu öğretmen. eğitim-sen üyesiymiş, 59 yaşında. eğitim-sen ekseriyetle chp'lilerden oluşuyor.

ilkokul öğrencisi kızlara cinsel tacizde bulunup tutuklanmış.

http://www.aksam.com.tr/…en-tutuklandi/haber-506478

elbette kimse eğitim-sen'i filan protesto etmeyecek. manyak mısın?

burası ekşi sözlük.

not: eğitim-sen başkanı "yobaz takımı her gün yeni bir suç işliyor" başlıklı bir yazı yazarak ensar vakfı'nı kınamış. güzel bir ironi oldu konuyla ilgili. "yobaz takımı" diye yaftayı hiç düşünmeden yapıştır, kendi üyen çocuklara tacizden tutuklanınca sus pus ol. *

(bkz: solculuk çok güzel gelsenize)

edit-açıklama: entrinin yazılma amacını şu iki entry güzelce özetliyor. (bkz: #59878489) (bkz: #59879978)

ek: (bkz: ensar vakfı karalama kampanyası kronolojisi)

tabii ki kendini üstün-insan gören türkiye solcularının kafası bir tek "rövanşizm"e bastığı için, herkesi kendileri gibi sanıyorlar. "solcu da yaptı benim tecavüzüm aklandı" zihniyetinde bir rövanşist olmakla beni suçlayan adam kemal kılıçdaroğlu'nun anne ve eş olan bir kadına ettiği cinsiyetçi hakareti "ama senin eski bakanın da demişti" diye savunuyor.

bu ahlak timsali adamlar da şunlar işte.

ikiyüzlülüğün haddi hesabı sınırı yok.
  • (bkz: bir kereden bisi olmaz)

artik o kadar baydiniz ki bikkinlik geldi.
  • ensar meselesinde olayın bu kadar büyümesinin tecavüzcünün ideolojik yöneliminden değil de tecavüzcüleri koruyan bir iktidar bloğundan kaynaklandığını idrak edememiş davarın açtığı başlık
  • önüne hiçbir eğitim-sen'linin yatmayacağı, hiçbir sol görüşlü insanın "aslında sağcı" gibi akıl almaz iftiralarla suçu başkasına itelemeyeceği taciz vakası.

hala anlamak istemiyorsunuz; ensar vakfı olayını skandala çeviren şey sizin utanmaz tutumunuz, sizin örtbas etme çabanız.

edit; imla.
  • türkiye de ekseriyetle (maalesef) akp'lilerden oluşuyor diye cevap verilesi.
    ayrıca eğitim-sen de ekseriyetle hdp'lilerden oluşur.
  • eğitim-sen ve tecavüz olayını nasıl birleştiriyorsunuz inanın aklım almıyor. ortada çocuk tecavüzü diye bir cümle geçerken insanlar hala siyaset yapma durumuna düşmüşler. tüyü bitmemiş bebeden prim yapmak ne tür bir karakter yapısıyla gerçekleşebilir ki?? akp'li biri tecavüz ederse 1 günah, chp'li aynı eylemi gerçekleştirirse 2 günah point mi? bu entry'i giren şahsa tecavüz ettiklerinde eminim ilk düşüneceği şey hangi parti mensubu olduğudur. inşallah öyle olur.

ha bu arada son birkaç cümlemde yazara karşı tecavüz dediğim için beni eksileyecek panpalar olacaktır, dua edin ki; ''çocuğuna tecavüz ederlerse...'' gibi bir cümle kurmadım. yani hemen eksilemesin o yazar arkadaşınız.
  • orospu çocuklarının tecavüz aklama figürü. o da yapınca seninki aklanacak evet. şimdi gidip sabi sübyan sikebilirsin denilmesini bekliyor olsa gerek.
  • (bkz: tutuklanarak cezaevine gönderildi)

protesto edecek herhangi bir şeye yer açmadan, suçlu bulunmuş ve tutuklanmış öğretmen.

bak şimdi gerizekalı:

1) olay hakkında yayın yasağı getirilmiş mi?

hayır.

2) eğitim-sen olayın üstünü örtmeye çalışmış mı?

hayır.

3) bazı(!) medya kurumları bu olayı uzunca bir süre görmezden gelmiş mi?

hayır.

4) bakanlar vs çıkıp "eğitim-sen'i karalamaya" çalışıyorlar diye olayı saklamaya ve kurumu korumaya çalışmış mı?

hayır.

5) yasal olarak dernek ve vakıflar ilköğretim için yurt açamazken; böyle bir durum var da eğitim-sen için, hükümet tarafından, görmezden geliniyor mu?

hayır.

6) "'çocuk istismarını engelleme komisyonu"nun kurulması; birilerini korumak adına, belli bir parti tarafından engellenmiş mi?

hayır.

tekrar edelim: (bkz: tutuklanarak cezaevine gönderildi)

bu insanlar güya müslüman diye oy veriyor malum partiye: ahlaksızlık ve akılsızlık dinleri olmuş.

edit: jelibonlar yitiren adam uyardı; 5. maddenin anlamı hatalıydı, düzeltildi.
  • sapık adamın sağcısı solcusumu olur hayret birşey ya.

sizden büyük sapıkmı var aq.
  • egitim -sen'in cehapelilerden oluştuğunu zanneden bir canlının "sagci" sapıkları aklama girişimi. aferin bokunda boncuk bulmussun.
hesabın var mı? giriş yap