• cyrus 'i gorene kadar unlu kisilerin ulasilmaz oldugunu dusunurdum...onu gordugum andan itibaren unlulerin ulasilmaz kalmasi gerektigini dusunuyom...hehe
  • zirve fotografçısı... ama neden götümü çekti onu bi konuşacam kendisiyle :)
  • hakkında sözlüğe hiçbir şey yazılmamış, 2010 yapım çok da güzel bir film aynı zamanda,

http://www.imdb.com/title/tt1336617/

hakkında bir şey yazılmamış olunca izlediğim filmin adının cyrus olduğundan emin olamadım lan, sözlük çok acayip bişey gerçekten de.
    ~
    annesiyle tuhaf bir bağımlılık ilişkisi içerisinde yaşayan cyrus, annesi molly, ve karısından boşandıktan sonra bir türlü bir yerlere tutunamayan john hakkında bir hikaye. john, molly'e aşık olur ancak piskopat oğlu cyrus olayları biraz karmaşıklaştırır ve olaylar gelişir.

güzel.
  • çekimleri ve oyuncularıyla da bağımsız havasını hissettiren eğlenceli film. oyuncuların * * orta üstü performansları ve karekter odaklı kamerası ve senaryosuyla da bizi içine alıyor.

--- spoiler ---

aslında komedi demeden önce bağımsız demek daha doğru. the graduate'vari final ise güzel.

--- spoiler ---

7,5/10
  • 1. cambyses'in oglu, i.ö. 557'lerde persiada (o zamanlar medlere bagliydi) kücük bir kralligin krali iken, i.ö. 550'den itibaren geni$ capli fetih hareketine ba$lar: 550/49'da med ülkesini, 546'da ba$kent sardisi dolayisiyla lydia kralligini, babil ülkesini ve 539'da da neo-babil imparatorlugunu devirir. 539'dan önce mi sonra mi bilemiyoruz, ancak bir noktada orta asyayı da fetheder. cok farkli bölgeleri tek bir imparatorluk catisi altinda birle$tiren ilk pers kralidir. yazili kaynaklarda fethettigi topraklarda yerli halk tarafindan da sevildigini, ve kabullenildigini buluruz. imparatorlugun kurucusu olma ba$arisi, pasargadaede (mezari da buradadir) in$a edilen kraliyet ikametgâhi ile simgelenmi$tir. i.ö. 530'da orta asya'ya yaptigi bir sefer ardindan ölmü$, ve oglu 2. cambyses tarafindan gömülmü$tür.
  • bugün ileride çocuklarıma göstereceğim bir iş yapan bebeto
  • her an heryerde yanımda olan,sorunlarımın tek becerikli dinleyicisi gameshow yazarı,super alem adamı,sınıfarkadasım,canım o benim ...olmazsa olmazlardan o
  • her turlu dayanagım..sanirim sıfatlar oldukca yetersiz bu insan icin..
  • sannki tutulmus bi dugun fotografcısıymıs da beklenilen performansı veya verilen paranın karsılıgını gosterememis,edasıyla yapılan ucuncu sourtimes gigantik zirvesifotografları suclamalarını oldukca gereksiz ve ukalaca buldugumu belirtmek istediim insan..cesitli nedenlerden iyi cıkmamıssa cıkmamıs fotgrafları ile bu suclamaları haketmeyen insan..
    madem bu kadar içerlediniz buyursaydınız elinize bi makine alıp cekseydiniz dedirten vaka..(bkz: kızdım)
  • sessiz suc ortagim
hesabın var mı? giriş yap