• aldığı uyuşturucu, eşinden aldığı paralarla kendine uyguladığı yıkım ve geldiği son nokta hiç şaşırtmıyor. insan, evlatları ile sınandığı ya da sınanacağı zaman ise dengesizleşebiliyor haklı olarak.. ama bu damla'nın yaptıklarını meşru kılmıyor.

x

zorunlu edit: imtihanı olduğu konusundaki savunmam devam etmektedir; kadının uyuşturucu ve kumarla olan münasebeti neticesindeki müktesebatı hâlen imtihanının devam ettiğini göstermektedir.

uyuşturucuya bir insan nasıl düşer, batağına nasıl düşer? bu açıklamalar ışığında apaçık mağduru oynayıp ilgi ve sempati kazanmaya çalışmaktadır. o anlarda mimiklerini dikkatle incelediğinizde nefretle söylediği şeyler olduğunu hareketlerinden anlayabilirsiniz.

bir diğer husus ise; entrylerin birinde gözüme çarpan "...neler tetikledi de bu hâllere geldi..." cümlesi oldu. uyuşturucu ve kumara bulaşmamış bir kişinin bu tarz şeylere olan merakını tetikleyecek unsurlar başlıca; rahat batması ve mabadının kaşınması olarak görmekteyim. dolayısıyla içinde bulunduğu çukuru meşrulaştırıp mağduru oynatabilecek hiçbir materyal söz konusu olamaz.
  • şu an için cocukların anne yanında olmaması en mantıklısı, hiç iyi gözükmüyor.
    zor ama umarım toparlar, videoda bile madde etkisinde gibi.
  • trafikte nasıl insanlarla birlikte sürüyoruz işte kanıtı. kadın resmen zombiye dönüşmüş. yanında birisi olsa boynundan et koparması işten bile değil.
  • gördüğüm kadarıyla hâlâ kullanıyor.
  • zaten söylenecek çok bir şey yok yazılanlara katılmakla beraber, böyle bir durumdayken araç kullanmak ve bunu araç kullanırken videoya almak ne kadar doğru acaba ?
    tamam bir şeylerden ders alıyorsunuz ama hala göz göre göre yanlış yapmaya da devam..
  • lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince mee...
  • (bkz: damla ersubaşı kim amk)

bana da nasip oldu.
  • yaprağa gelince kıtır kıtır sapa gelince mee. parasını yerken iyi olan zengin kocalar gerçek yüzünü gösterince böyle saçmalama yapıyor.
  • akgezenler' in gözlerine dönmüş gözler.
  • görsel
    edit: arkadaşlar hiç mi gündemden haberiniz yok ya bayağı dalga geçilmişti bu gönderiyle, ben de konuyla ilgisi olduğu için paylaştım. takip falan etmiyorum elbette ki.
hesabın var mı? giriş yap