• keşke debe olan entyler editlendikten sonra debelikleri düşse de bu gereksizliklerden kurtulsak. editini entrynin başına koyan adam bile var:

(bkz: #51830848)
  • başlık: falanca filanca maçı
    entry: ananızı siktik orospu çocukları!

debe editi: küçük merve tacize uğramış, duyarsız kalmayalım. laned olsun!
  • bunu yapan bir dolu sığırın bir gecede akıllanmış olma ihtimalini yok sayarak söylüyorum, sanırım nihayet sözlük yönetimi falan tarafından müdahale edildi.

edit: debe editinizin amına koyiim.
  • ben ekşi sözlük'te, bundan daha itici, bundan daha kolpa bir şeye rastladığımı hatırlamıyorum. hususi olarak dur açayım bakayım neler varmış diye bakmayalı yıllar olmuştur. antik kapandığından beri gündem sikkoluğunun hemen altında ilk 10 tanesi mi ne gösteriliyor. herkesin şikayetçi olduğu gibi ama ne hikmetse seçildiği bu birbirinden sikko ve birbirinden yarro entry'lere maruz kalıyorum ister istemez. "e tıklama sen de o zaman dürrüke bak hele" diyebilirsiniz. ben de diyom bazen kendime. tırto troll'ün tırto bi' başlığına elinde tuzla koşarak gelen ve berbat bir klişe bkz ile yetişip bu listeye giren arkadaş. yav ben senin cibiliyetini ayrıca sikeyim, o ayrı konu. ama yani nobel almış orhan pamuk gibi, ne bileyim, altın palmiye almış nbc gibi. ulen ne biçim bir ruh halidir bu?? debe editi: ethem öleli 122 gün oldu. unutma unutturma!! halla halla. paşam olmasa biz zaten kıçımıza falan reçel sürüyoruz evde hep zevkten. bu debe edit'ini gördük ve kendimize geldik. hemen peçeteyle kıçımızı falan sildik. sinirlenmeyeyim sinirlenmeyeyim diyorum ama zaten kıçım yapış yapış. ondan kusura bakmayın ama hay ben sizin kulağınıza işeyeyim ya.
  • yapmayın arkadaşlar hoş durmuyor.
    madem göründü reklam alalım der gibi oluyor. ya da tv'ye çıktım dur selam göndereyim dedeme der gibi.
  • başlık: coğrafi bölge

entry: bunlara bomba atmak yetmez analarını da sikeceksin!

debe editi: x ilkokuluna yardım kampanyasını ihmal etmeyelim. eğitim önemli çünkü.
  • tabi ki hepsi için diyememem, ender de olsa gayet hoşuma gidenler var ama genelde bana pek samimi gelmiyor.

oylama yapalım, belki sonuca göre uygulamayı değiştiririz, neden olmasın?
    http://strawpoll.me/4514020

edit:anket %53/%47'de takıldı, ortada kaldı konu benim açımdan, reklam vs. gibi her daim müdahale edilen konular dışında herhangi bir müdahaleye gerek yok belli ki.
  • bugun 1. siradaki entrydeki editi gordukten sonra, debe editinin cok acil yasaklanmasi gerektigini dusunuyorum.
  • senin entry'ni beğenenlere sokayım şeklinde küfür etmemi sağlayan yılışık düzenleme.
  • son zamanlarda en beğenilenlere giren çoğu entryde bulunan edit. ben hayatımda böyle itici ve yapmacık bir edit türü görmedim. sırf şukuları ve favorileri daha fazla kapmak için girdiğiniz şu şekillere bakın. hala ergen kafasında yaşıyorsunuz hala tek amacınız daha fazla ilgi çekmek.
hesabın var mı? giriş yap