• maçın son dakikalarında gol bulmak için forvete van dijk yerine bu malı göndermeliydi klopp,çünkü bu adamın olduğu 5 metrekare içerisinde gol olma ihtimali çok yüksek.
  • adamın adını duyar duymaz aklıma ali ece geliyor. beynim artık ikisini bir kategoriledi.
  • az önce iki mükemmel pasını city'li oyuncular gole çevirememiştir. neden bu kadar adamı eleştiriyorlar gerçekten anlamıyorum. city'nin ileri hattı biraz daha şanslı olsa, lovren geceyi en az iki asistle kapatacaktı. agüeuro'dan sonra takımın en iyisi.
  • adam gibi adam. koçum benim.
  • affiniza siginarak 1 yildir icimde tuttugum bir dusunceyi bugunku liverpool-west ham united macindan sonra belirtmek istiyorum, omru hayatimda izledigim en faydasiz, en gerizekali, en balon, en ise yaramaz defans oyuncusu kesinlikle ama kesinlikle kendisidir. liverpool'a geldiginden beri ise yarar bir tane hareketini gorduysem de allah belami versin.
  • ya senin aq. yakacak bu akşam takımı.
  • fenerbahçe'de roman neustadter'i izlerken ne hissediyorsam liverpool'da da lovren'i izlerken onu hissediyorum.

yanındaki adama bakınca bu herif nasıl futbolcu oldu acaba diyorsun. van dijk resmen bu adamın da yerine oynuyor.

fenere gelmese bari amk.
  • dün gece maçın kaybedilmesinin ana sorumlusu değil ama van dijk ile uyumlu olmadıkları da bir gerçek, lovren garip bir oyuncu; diğer arkadaşlarını takan birisi değil ama van dijk genelde defansı general gibi yönetmeyi seviyor ve yanındaki bekler ve stoperler hep onu dinliyor. dün gece maçı izlerken dikkat ettiğim ise lovren hiçbir uyarısını sallamadı. gol olmayan birçok pozisyonda van dijk eli ile nerede olması gerektiğini gösterirken o kafasına göre oynadı. tekrar diyorum dün gece liverpool takım olarak kötüydü ve kaybetmeyi sonuna kadar hak etti ama düşününce de lovren'in oynadığı maçlarda çok basit hatalar ile goller yemelerini de düşünmemiz gerekiyor. üstte de arkadaşımız belirtmiş van dijk 5 premier lig maçı kaybediyor ve 4 tanesi lovren ile ise de büyük sorundur.
  • ya kardeşim yeter be yeter. ulan bu kaçıncı hata. hiç mi geliştiremez bir insan kendini. liverpool’dan bir an önce defolup gitmen dileğiyle.

maç sonu editi: seni liverpool’a kim aldırdıysa lanet olsun.
  • her yerinden öpüyorum.
hesabın var mı? giriş yap