• mhp eski milletvekili ahmet çakar, oyuncu melis sezen’i hedef aldı: “geçen gün bir galaya çağırdılar. bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. yani sütyen yok.”

haber
  • tck md.1225/z "göğüs dekoltesi tamamıyla açık, sütyen giyilmeksizin, toplum içinde kendini gösteren kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır"
  • kot üstünden tanga gösterene de idam veriyor tck.
  • kanunlara sürekli update geliyor ve bundan sadece belli kesimin haberi oluyor.

microsoft gibi yapsanıza şunu yav, bi update gelsin ama herkese aynı gün bildirimi gitsin.

bunu da ben mi söyleyeyim?
  • hasan mezarcı'nın hukuk versiyonu sanırım bunu diyen amca.

zira kanunlara update gelmiş.
  • gülşen bu muhabbetin üzerine ne giyecek acaba konserinde merakla bekliyorum
  • bırak programda söylemeyi insan bunu düşünürken utanır.
  • caps vermiş mi yani değerlendireceksek suç mu değil mi
  • aklı göğüs dekoltesinde kalmış diye anladım.
  • oha öyle bir kanun mu çıkartmışlar? neyse yine aynı cümlemi kurarak yazıyorum ismi geçen hanımefendiyi tanımam etmem, konu hakkında bilgim, fikrim yok ama biraz toplumumuz dekolte kavramını abartıyor. kültür, gelenek ve göreneklerimizi, geçmişimize ve milletimizi göz önüne alınca belli başlı tehşir boyutana geçen giyinmenin savunulur bir yanı yok. meriç olucam meriçliğimi tüm sözlüğe kanıtlayacam diye çaba göstermeyenin bir manası yok. kimsenin giyimi beni ilgilendirmez, her tür giyim tarzına saygım sonsuz. ne tesettürlü birini eleştiririm ne dekolte giyen. benim burada söylediğim nasıl kara çarşaf ve türevi giyim yobazlığın geri kalmışlığın, türk toplumunun hatta islam dini ile bağdaşmadığını dile getirmekse bu tarz tehşir giyim aynı şekilde bizlerle bağdaşmadığı yönünde. buradan örnek maksatlı düşüncelerimden ötürü hiç bir insanı ötekileştirerek ön yargılı normal hayatta bir tutum veya davranışta bulunmam veya düşünmem söz konusu değil. her seyin kendince farklı sebep veya kisilerde düşüncesi olabilir. benim düşüncem artık bir ölçü denge benimsememiz ve kabullenmemiz. bunu kabullenmeyip körü körüne bir yönde savunup diğer tarafı eleştirmenin bir anlamı yok.

ekleme; sözlük iki yüzlü, meriç, abaza erkeklerle dolu. ulan biraz delikanlı olun kadınların söz hakkı olduğu konular, hususlarda en azından sazan gibi atlamayın, ben başlıktan bağımsız entry girmişim ben ülkenin iki farklı aşırıcı yönune değinmisim. gelen mesajlar ve gordüğum entryler sadece okudukça beni güldürdü. benim sorum bu meriçler bu şekilde kendini belli ederek ne eline geçiyor?
hesabın var mı? giriş yap