• (bkz: caps verin demedik mi avradını siktiklerim)

debe: su bkz ile debe'ye girdik ya allah benim de senin de belani vermesin.
  • "bir juri düşünün ki, bir kimsenin san'ât veyâhûd kâbiliyet yönünden üstünlüğünü kitlelerin alkışlarına göre belirlesin."

"veyahûd" ney lan? 4.murat mı hack'lemiş hesabı?
  • bahsettigi programi yayinlanirken izlemis ve tepkisine neden olmus olan olayla ilgili o anda yaptigi birkac cumlelik yorumun devaminin dilinin ucuna kadar geldigini hissetmistim.

biraz once twitter'da paylastigi dusunceleri, o gun dilinin ucuna gelip de soylemedikleri idi.

helal olsun sana demet evgar. her zaman sevmisimdir kendisini, bu gece neden sevdigimi bana bir kez daha hatirlatti.

edit: hack olabilir deniyor. farketmez o gun de program sirasinda acun, demet'in hayir dedigi bir yarismaci icin "seyirciye soralim o zaman" populistligine soyundugunda kendisi "cogunluk olmanin hakli olmak anlamina gelmedigini bu ulkede biz cok iyi biliyoruz" demis ve gereken yere gereken ayari vermisti zaten.
  • galiba hacklenen twitter hesabı vakası. veyâhûd ney lan? babasına ödev yaptırıp yazısı benzemediği için yakalanan çocuk modeli sdfsdf. bir de "edeb ya hû" diyeydin ehehe.
  • bir şakirt tarafından yazılmıştır. ancak bir şakirt gerekli gereksiz şapka, kesme işareti ve b harfi kullanır.
  • twitter hesabından yaptığı açıklama. acun'dan nefret eden bir insan olarak bunların söylenmesi çok hoşuma gidiyor. adam show dünyasının tayyibi resmen.hacklendi iddaları da var ama umarım hesabınız eklenmedi demet hanım.

edit: hacklenmiş ama hacklenmese de olurmuş be
  • az biraz michael sikkofield ayarındadır.
  • "korkma, titre"si eksik kaldığı için etkilenmediğim açıklama.
  • demet evgar'ı malum, film festivalindeki şovunun hemen akabinde ve sempatim kendisine tavan yapmışken izledim acun'un programında.

sonuç tam bir hayal kırıklığıydı.

şişmiş egosunun altında, yetenek sizsiniz programında profesyonelleri arayan bir lümpen gördüm.

9 maddelik açıklamasını kendi mi yapmıştır yoksa haclendiğinden ötürü mü twitter'ında yer almıştır bilmiyorum ama bu maddeler tam bir saçmalıktan ibaret.

tüm bunları annesi ressam, babası devlet tiyatrosu sanatçısı ve kendisi de yoğun şekilde sanatla uğraşan biri olarak söylüyorum. niye mi? çünkü acun'un programları türkiye'de en azından senelerdir var olan doğu töreleri temalı dizileri tahtından etti.

tabi ki türk halkını shakespire ile başlatamazdı. genele hitap ederek sanata dair bir şeyler veren kaç program var televizyonlarda? herif yetenek sizsiniz diye bir program yaptı. amatör tiyatrocular çıkıp becerilerini sergiliyorlar, birileri çıkıp dans ediyor, bir öteki çıkıp resim yapıyor. suç adamda amk. çeksin bir polat alemdar. gençliği bunlara özendireceğine mafya bozuntusu kılıklı adamlarla takılmaya özendirsin.

türkiye'de kendine aydın diyenlerin büyük bir çoğunluğunun en büyük kusuru ahmaklık derecesinde elitist olmaları.

ulan bırak önce insanlar müziğe alışsın. bırak önce tiyatroya, piyeslere alışsın. bak adam şimdi de atölye diye bir program yapıyor. nedir bu program? amatör tiyatro topluluklarına çıkıp piyeslerini sergileme imkanı veren bir televizyon şovu. demet evgar'a kalsa azarlayacak insanları en son kimin eserini okudunuz diye, acun program yapıp şans veriyor. ama sor, demet evgar tiyatrocu, acun işportacılıktan geliyor. ahmaklık acun'da, koysana iki mafya, iki töre dizisi. ne uğraşıyosun yurt dışından müthiş şovlar sergileyen gruplar falan getirtmeye. bir bölüm çek 4 saat sürsün, bütün gece beyni uyuşsun milletin. bir dialogdan önce 3 dakka aktörlerin suratlarını yakın çekim izlesin.

bilemiyorum bu 9 maddelik açıklamayı yaptı mı demet evgar ama jüri olarak olağanüstü derecede antipatik olduğunu söyleyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap