• babasının asıl adının "rutkay aziz" diil, "aziz rutkay" olmasından dolayı kendi soyadı da rutkay olan şahıs, ilkokuldaki komik servis arkadaşım.
  • rutkay azizin kızı. memoli ile yaşadığı aşkla tanınmış, ışık lisesi ve msu tiyatro öğrencisi. bitirdi galiba. askim askim dizisinin yapmacık laila'sı. sanıldığı gibi soyadı aziz değildir. çünkü babasının asıl ismi aziz rutkay'dır.
  • burak kutla yeniden iliskiye baslayip yuregimizi su serpen oyuncu.
  • babasi ve sevgililerini kartvizit olarak kullanan kızlardan.üstelik tipi ve sesi itici geliyor.
  • doga rutkay in hazirlayip sundugu radyo programı matruska radyo contact 91.2 de her persembe saat 20:00 - 22:00 arası. (bkz: matruska)
  • gülüşü meltem cumbul*a korkunç benzeyen şahıs.
  • (bkz: trt)'de (bkz: hersey ask icin)isimli geyik dizide babasiyla beraber oynayan kiz.
  • babylondaki ally mc beal albumu tanitim gecesinde sirti deli gibi acik bi elbiseyle ben burdayimmm diye ortalarda dolanan, yuzunun o guselligine biraz da ic dinginligi olsaydi super olurdu dedirten hatun...
  • ally mcbeal partysinde kendisine soru yönelten televizyonculara "merak ettim, televizyoncuların da burada olacagını biliyordum zaten" demek yerine "e ben tiyatrocuyum, insanları incelemek için geldim" gibi abidik gubidik bir cevap verip gülmemize neden olan sevimsiz, kabiliyetsiz bir o kadar da geveze kisi.
  • mavi jeans gotlu reklamlarının son konugu.
    deep gozlem : sonda cıkan popo başta çıkandan farklıdır veya bana öle gelmektedir. ona ait olmaması soz konusu olabilir.
hesabın var mı? giriş yap