• twitter'da "bence 'ekşi sözlükçüler' beni gereksiz ciddiye alıyor.birakın beni kendi halime. ne yoruyorsunuz hem kendinizi hem okuyucuyu:)" yazmış.

arkadaşlar dağılalım.
  • amrabat oyundan çıkarken yanlışlıkla bu ablanın evine gelmiş.

gelen mesajlar sonrası düzeltme: amrabat aslında televizyonmuş. yani amrabat'ın televizyondaki görüntüsüymüş. benim gibi olayı karıştıranlar olabilir diye entry'i silmiyorum.
  • "rutkay aziz'in kızı" olmasaydı hiç tiyatro sahnesine adım atar mıydı bilemediğim.

bağzı şeyleri babalarından devralan insanlar için sanki hiç öyle değillermiş, alakaları yokmuş moduna girilmesine kıl oluyorum.

paris hilton da "ya beni hilton otelleri varisi olmamla şeytmeyin, ben kaç yıldır kendi paramı kazanıyorum, çalışıp alın teriyle yaşıyorum" falan gibi şeyler diyor mesela da, kızım sen zaten hilton olarak doğmuşsun, başkalarının kanırta kanırta geldiği yere paraşütle inmişsin, istersen oto sanayide tamirci çıraklığı yap artık, gece vakti herhangi bir hilton oteline girip beleşe kral dairesinde kalabilecek olduktan sonra bunlar bana palavra diyorum kendisine.

karşılaştıkça diyorum yani.

hilton'larda karşılaşıyoruz da bazen.

konu nereden buraya geldi sahi.
  • "benim ne olacağım daha 40 günlükken belli olmuş, bebekken tozunu yutmaya sahneye çıkarmışlar" benzerinde beyanat buyurmuşlar. sanki işe yaramış, sanki artık yılların dev bir oyuncusu olmuş. şu lafı yıldız kenter etse anlarım da, her laf herkese olmuyor işte.

10 yıl sonra gelen edit: oyunculuğu hala kötü. ama kendi tatlış bir insan o ayrı.
  • babası ne kadar karizmatikse kendisi de o kadar antipatik. bazı bazı gözüme (bkz: şahan bu nee) diyişi geliyor ve irkiliyorum.
  • babasının asıl adının "rutkay aziz" diil, "aziz rutkay" olmasından dolayı kendi soyadı da rutkay olan şahıs, ilkokuldaki komik servis arkadaşım.
  • aldığı televizyon üzerinden eleştirilir.

ekşi sözlüğe hoş geldiniz.

bu arada o bir televizyon da değil, projeksiyon ama olsun, onu da almasın.

valla kusura bakmayın çocuklar da ben o'nun gibi reklamlarda oynasam, hele hele işim oyunculuk falan olsa, o perdenin 2 kat büyüklerini evde birkaç yere yerleştiririm. hatta bildiğin sinema perdesi olur evimde, sizin gibi eziklere de kapak olur.

formasına "doa" yazdırdığı için de dalga geçilmiş de çok belli ki kızın nick'i gibi bir şey o... zira twitter hesabında da "doa" diye yazılmış. valla çoğunuzun nick'inden daha güzelmiş bence, yine kusura bakmayın.

malum fotoğraftaki tek garip hareketi, maçı o kadar yakından seyretmesi ama yani kendi evidir, isterse projeksiyonun arkasından ters görüntü olarak bile izler. bize ne di mi?

evet, evet bize ne??
  • arog ile ilgili olarak söyledikleri nedeniyle hayli sevimsizleşmiş recep ivedikperver.

--- spoiler ---
    "önceki gece nişantaşı'nda köpeği poker ile gezintiye çıkan doğa rutkay, "a.r.o.g'u arkadaşlarımla birlikte izledim. filmin 20. dakikasında önümüzdeki aile salondan çıktı. biz de ara verilince çıktık ve bir daha dönmedik. 'g.o.r.a'yı beğenmiştim ama 'a.r.o.g' çok kötü bir film olmuş" dedi.

rutkay, sevgilisi şahan gökbakar'ın 'recep ivedik 2' filmini merakla beklediğini de sözlerine ekledi."
    --- spoiler ---

http://www.sabah.com.tr/…7475d8bb3c40082352e8b.html

elbette bir filmi beğenmeyebilirsin, ama bir ton laf sokuşturup ondan sonra "recep ivedik 2 filmini merakla beklediğini" de eklersen basın mensuplarıyla yaptığını konuşmana, insanların midesi bulanır. benim feci bulandı mesela. sana biraz sempatim vardı, yok oldu gitti. olmamış doğa rutkay. olgunlaşman lazım biraz.
  • öğretmenler odası büyüklüğünde televizyonu olan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap