• 9 ağustos duman altınoluk konserinde kaan, cemil çiçek'le altınoluk'da aynı otele denk geldiklerini ve cemil çiçek'in kendileriyle aynı otelde kalmak istemediği için duman'ı otelden attırılması ile gerçeklesen hadise.

kendi ağzı ile dinleyelim o zaman: http://youtu.be/q-gsjhckmlc

edit:

beyler dağılabiliriz. " tbmm başkanı cemil çiçek iddialar üzerine hurriyet.com.tr’ye bir açıklama yaparak, “ben çoluk çocuğumla evimdeydim. otelle hiçbir ilişkim yok. bunların hepsi hayal ürünü” dedi. ": http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24495325.asp
  • hükümetin "dumansız hava sahası" esprisi yaparak geçiştirebileceği üzücü olay.

olur mu olur amk.
  • "biz sanatçıya nasıl davranılması gerektiğini de iyi biliriz. biz biliriz, biz." açıklamasının ne zaman geleceğini merak etmekteyiz.
  • cemil çiçek: havalandırın şu oteli biraz.
    otel yetkilisi: mesajınızı aldık haşmetlim siz merak etmeyin;)
    cemil çiçek: olm ne mesajı havasız kalmış burası
    otel yetkilisi: tamam çaktırmıyoruz ulu manitom şişşş.
    tanım: böyle bir durum şayet gerçekse koşa koşa kaçalım bu ülkeden.

edit: kardeşim tanım diye açıklama yapmışım dana neyin ispiyonu bu rezil bir durum diyorum anla işte.
  • ülkeyi kendi çiftliği sananlar tarafından gerçekleştirilen hadise.

aynı zamanda sayın çiçek'in hazımsızlığını da gösterir. adamlar biraz aykırı bir insan görünce ne yapacaklarını bilemiyorlar. direk muhattap olmamayı, dışlamayı seçiyorlar. sonra da biz herkesin partisiyiz diyorlar. tabi yersen. ayrıca;

(bkz: kimsenin özgürlüğüne müdahale etmedik)
  • daha önce bir çok yerden kovulan bakan çiçeğin içindeki uktenin,yaranın büyüklüğünden ötürü; ''ulan bakın görüceksiniz bir gün ben de birini kovucam'' diyerekten gerçekleştirdiği ; normal koşullar altında çirkin ama bunu yapanın akp zihniyetine sahip olduğu için fazlada şaşırmadığım olay.buyrun
  • (bkz: ötekileştirmeyi sizden öğrenecek değiliz)

kuyruğuna basan adamlarla aynı ortamda olmak germiştir, evrimini tamamlayıp sürünmekten başka çaresi kalmayan yılanları.
  • herkesi ötekileştiren ve kendisiyle aynı görüşte olmayana tahammülü olmayan akplilerin son hadisesi. yazık ne diyeyim. bir de özgürlükten, saygıdan bahsederler. insanın gözünün içine baka baka bu kadar da yalan söylenmez ki. hadi söyledin diyelim, insanlar nasıl bu yalanları görmezden gelir.
  • ileri demokrasi hamlesidir, yetmez ama evet'dir.
hesabın var mı? giriş yap