• etrafımda çokça bulunan tiplerdir bunlar.

telefonlarından herhangi bir kitabı açarlar, kulaklarında kulaklık, arka planda mesajlaşırlar ama sorsan "ben kitap okuyorum, çok kültürlüyüm." o kitabın sayfalarını eline almadıkça, o kokuyu hissetmedikçe okuduğun hiçbir satırın önemi yoktur bence.

e-kitap okuyanlar kitap okumayıp, kitap okuyorum havasına giren kişiler oluyor genelde.
  • kitap okuyoruz kardeş kağıt değil. ama ben de sayfaları elinde hissetme taraftarıyım o ayrı.
  • ne alaka dediğimdir. nihayetinde aldığın bilgi aynı. sırf kütüphanesinin raflarını doldurup gösteriş için kitap alan tiplerden kat kat iyidir. şöyle kitap mastürbasyonu yapanlara hastayım arkadaş.
  • e-kitap okuyucu kullanana kadar ben de böyle mal mal konuşuyordum. dolayısıyla kızmamak gerek. insan bazen mal mal konuşabiliyor.
  • "çamaşır makinesi kullanıp çamaşır yıkıyorum diyen insan" demekle aynı şey bu :d
  • dikkat çekmeye çalışan yazar beyanı. en kültürlü insan sensin tamam (!)
  • kitabın içeriğine önem veren insandır. sayfa kokusu, eldeki hissiyatı romantizmi kasanlardan bunalmıştır aynı zamanda.

yakında bir adet e-kitap okuyucu alıp tüm kütüphanemi oraya aktaracağım.
  • hasiktir demek istiyorum. elbette eline kitap alıp okumak çok daha zevkli oluyor ama zevk de parayla kardeşim. şimdi ben ince memed'in dört cildini ücretsiz olarak bir ekitap platformundan okudum. kitabını almaya kalksan en az 100 kaat. e yazarı ölmüş gitmiş zaten. hani verdiğin para da yaramıyor adama. ee derdimiz ne o zaman.
  • troll kalitesi ne kadar düşmüş lan. çok otantik tespit olmuş harbiden knk e kitap koku falan.
  • kitabı içeriği değil de kokusu, dokusu için okuyan insan da ne bileyim böyle salak salak başlık açabiliyor anlaşılan.
hesabın var mı? giriş yap