• konuşmasına dayanamadığım kişi.
    bir de ersan şen.
    tahammül edemiyorum ya.
    kulak tırmalıyor.
    not: köküne kadar muhalifspor.
  • inadına çok seviyorum düşüncelerine önem veriyorum. buraya tansiyonunun yükseldiği anlardan video atıp kesip videoları vermek yerine programlarını tam izleyin derim. algıdan öte gerçek bir dünya var.
    tek tek verilerle anlatıyor dönümüzü, bugünümüzü, yarınımızı.
    ayrıca kedileri ,çiçekleri ve ailesiyle(sevgilisi ve oğlu ) ilişkisine bayılıyorum.
  • yüreğir otogarının oradan metroya bindirilip, son durak olan ruh hastalıklarının oraya kadar dövülüp, sonra da oraya bırakılmadığı sürece insanları bu ve benzeri şeylere maruz bırakacak olan kişidir.
  • bu da kendini iyice manyak etti!
  • muhalifim ama oy kullanmadım.

2 sebebinden birisi bu adamdı.
  • bazı insanlar vardır, ilk bakışta kendilerinde bir şeylerin eksik olduğunu fark ettiğiniz. emin çapa da böyle. fark etmediyseniz dikkatli bir bakın. ne eksik? şayet fark edemediyseniz aynı şey sizde de eksik demektir. evet nedir o? (bkz: dayak). evet tam olarak öyle. dayak. emin çapa'nın en büyük sorunu hiç dayak yememiş olması. her hareketinden anlıyorsunuz. o temkinlilik hiç yok. insanlara hakaret etme, istikamet çizme, tepeden bakma gibi davranışları yaparken ne kadar da rahat değil mi? neden? çünkü temkinlilik duygusu yok adamda. "biri bir gün ağzımı yüzümü kıracak." diye bir endişesi yok. ha dayak yiyen insanlarda da bu durumu görürsünüz ama durdukları yerler vardır ve iyi bilirler. bu adamda tam olarak eksik olan da bu.
  • altar boy sesi ile kulak tirmalayan kişi.
  • bu adamın ne olduğu olmayan doktorasını olmayan bölümden pazarlamasından belliydi, sonra iyice bokunu çıkardı ekonomideki kötü gidişatın kaçak insanlarla alakası yok dedi.

şimdiki haline yorum yapmaya değmez. rezalet.

tanım: kişi
  • anadolu ajansı için "yazılım kullandınız" diyen adam. hayırdır ne yazılımı kullanmışlar? windows falan mı kurmuşlar?
    excel tablosu mu yapmışlar? ne değişik adamlar bunlar ya.
hesabın var mı? giriş yap