• kuzenim kadar çok date’e çıkmış, ve özenle seçilmişçesine garip insanlara denk gelmiş çok az kişi vardır.

yine sadece fotoğrafını görerek gittiği bir buluşmada adam yemek öncesi, yemek sonrası, çay ve kahve sonrası olmak üzere tam dört kere dişini fırçalamaya gidiyor shshshsksjhs

her gidişinde de diş fırçasını yanında taşıdığı burhan altıntop çantasından çıkarıp alıyor (bu detay çok hoşumuza gitmişti)

ama en iyisi yanımda senin için ekstra bir diş fırçası yok ama istersen diş ipi verebilirim diyerek ikramda bulunması; kıyamam temiz olduğu kadar da nazik biriymiş, bizimki değerini bilemedi...
  • (bkz: ilk buluşmadan sonra mobilya bakmaya gitmek)

olmadı; ama olabilirdi de...
  • buluşmak isteyen kız mezarlığa çağırdı.mezarlığa dua etmeye gidiyorum demiştim kimse de gidemezsin demedi tabii.hem sevap hem ürkütücü kötü mü iyi mi bilemedim şimdi.
  • bende bunlardan sürüsüyle var ya. başlıyorum.

bence date değildi ama karşı taraf date diyordu neyse beni kızılay'daki en leş barlardan birine götürdü aids kapıcam diye korka korka oturdum mekanda üstüne 2şer bira içtik 3ünü ödedi şey dedi 1ini ben ödeyeyim de bana borçlu kal hdjsjsjsjs nefretlikti.

öğrenciyken de itülü bilg. müh. bi çocukla deyte çıkmıştım. çay içmeye gittik bana 1 saat boyunca okuldaki başarısını mezun olunca 5 haneli maaş alacağını anlattı. arkadaşıma gitmem lazım diyip kalktım. beni metroya bıraktı. meydandan girdiğim metrodan akmden çıkıp içmeye gittim. buraları okuyorsa işalla iyi yerlere gelmiştir.

buradan bi arkadaşla bi gece kokoreç yemeye gittim. boynunda kocaman bi hickey ile geldi dhsjsjs bi daha da görüşmedik.

bu tam randevu değil ama ankara'ya ilk taşındığım zamanlar genelde sözlükten insanlarla görüşüyor kendime arkadaş arıyordum. bi beyle akşam yemek yiyecektik. işten eve dönerken yazdım buna neyse bana dedi ki yemek sonrası sana mı gideriz bana mı dhsjsjjss herkes evine gider dedim. iyi bi yemek için oraya kadar gelmeyeyim dedi fjsjsjsj bi daha konuşmadık.

bir de ankara'ya yeni taşınmış üsteğmen bir çocuk evime gelmişti. gelirken de bi milyon tane jelibon çikolata falan almış bana. neyse ben konuştum konuştum çocuk sadece dinledi. gram yorum yapmadı. ilgisini çeken tek konu bulamamıştım. ben de bütün gece jelibon yedim fjejejdjd

daha sürüsüyle var da hatırlamıyorum galiba artık çoğunu ya.

edit: arkadaşlar sözlükten birileriyle buluşabildim diye saçmasapan mesajlar atıyorsunuz. atmayın. düşmeyin bu kadar.
  • millet neler yaşamış yahu. yok barlar yok gece kokoreç yemelere gitmeler. toplanın ben size gerçekten kötü bir randevu* anlatayım.

lisede ilk kız arkadaşımla park çay bahçesi gibi bir yere gittik. limonata içiyoruz, kızın elini tutuyorum ben nasıl heyecanliyim ellerim terlemiş. bi garson geldi kardeşim el ele tutuşmayın burada aileler var rahatsız oluyorlar demişti. zampara bir bad boy olma yolunda ilk darbeyi o gün yemiştim. bir daha da doğrulamadım zaten.
  • onu bunu yolmaya çıkmış ergen ruhlu hanım kızılarımızın doluştuğu başlık olmuş.

ona buna para harcatıp "vermem de vermem" kafası ile orta doğu çöplüğüne bir selam çakıyorlar.

hay deyt'iniz batsın.
  • benim icin date degil de gorucu usulu numaralastigimiz icin mesajlasmalarimizdir. birbirimizi tanimaya calistigimiz evrede bir ara ateist oldugumu soyleyiverdim. bu bir sekilde surekli karsima cikarildi ve artik is beni allahin varligina inandirmaya kadar gitti. ve sunulan argumanlar saglikli bir tartisma surdurulebilrcek argumanlar degil (bkz: caya seker atinca yok oluyor nasil allah yok) birebir bana sunulan arguman bu arada.
  • benim hiç kötü bir ilk buluşmam olmadı ama en yakın arkadaşımınki hep aklıma gelir böyle muhabbetlerde.

en yakın arkadaşım gerçekten çok hoşlandığı bir kızı yemeğe çıkarıyor ve şık da bir restorana götürüyor.çocuk masada oturmuş kızı beklerken kız yanında bir arkadaşıyla geliyor ve hiçbir şey olmamış gibi masaya oturup yemek seçiyorlar.

yemekler geldikten sonra çocuk istemeye istemeye yemeği yiyip kalkmak için alıyor çatalı bıçağı eline ve kızlar onu durduruyor story atmak için.5-10 dakika boyunca masanın storysini atmak için çocuğa yemek yedirmiyorlar ve sonunda çocuk tuvalete gitme bahanesiyle kalkıp gidiyor restorandan,bir daha da kimseyi yemeğe çıkarmadı.bu da böyle bir tramvası.

en fazla beraber burger yemeye gidebildik...benden başka kimseye güvenemiyor.

edit:imla
  • üni yıllarımdı. güzel bir hanımefendi ile date’ e çıkmıştık. her şey mükemmel giderken date in içkiyi fazla kaçırması ve mekan çıkışında kusması sonucunda gecenin berbat olması en kötü ilk buluşma anımdır. kendisini eve bıraktıktan sonra bir daha ne aradım ne sordum.
hesabın var mı? giriş yap