• tek basina kaldigi icin zor zamanlari daha da zorlasan insandir.
  • herkesin sırt döndüğü zamandır. genellikle borç ve depresyon durumudur.

2 kere çok ciddi şekilde, tek başıma atlatmış durumdayım. umarım bir daha yaşamam...
  • sosyalleşmek zul gelen, en iyi gününde en sevdiği insana bile sınırlı dozlarda katlanabilen insandır.

bir de gönüllü ya da zorunlu, hayatı harcore mode oynayan bir xp whoredur; elalem daha base attack bonusunu adam etmeye çabalarken ikinci prestige classını alır yürür.

tabi challenge rating azizliği yüzünden hayatını standart bir tüketici olarak sürdürmek senede anca üç xp falan sağlar. sonra ver elini depresyon.. ve belki de asıl zorluk delirmeden, balkondan atlamadan kendini oyalamanın bir yolunu bulmaktır.
  • karada ölüm yoktur ona...
    pek çok insani özellikleri artık yoktur.muhtemelen yaşadığı stresli dönemden kalan uykusuzluk sorunu vardır.geceleri az uyur.kurt kışı atlatır ama yediği ayazı unutmaz misali kötü günlerini geride bırakmış olsa da yediği kazıkları unutmaz.

bu tipleri mutu edemediğiniz gibi artık üzemezsiniz de.
  • beni de yazın oraya bir yere. çil yavrusu gibi dağılan, kaçışan insanlara rağmen, yeniden dimdik ayaktayım. artık, hiçbir orospu beni üzemez. çocukları da üzemez.
  • benim.

hayatımın bütün önemli olaylarını çevremden önce gizledim ve sonra açıkladım. çocuklukta, gençlikte karşılaştığım, beni psikolojik olarak çökerten, hatta neredeyse beni yaşamaktan soğutan bütün sıkıntıları kimse bilmedi benden başka. tek çocuk olduğumu belirtmeme gerek yok sanırım. son beş senedir sadece yalnız tatil yaptım. bir seyahat fikrinin oluşmasından seyahatin sonlanmasına kadar kimseyle muhatap olmadan rahatça planlama yapabilirim. hiçbir takım işinde iyi değilim. aynı işi bireysel yaptığımda performansım ikiye katlanır.

hayatı yalnız yaşamak insanı yorar. ilk başta değil her zaman üzer. ama en ufak bir sıkıntıyı çözdüğünüzde terminatör gibi olursunuz. artık kimse bir halt yapamaz size.
  • başkalarına yük olmamak, onları üzmemek için tüm acısını içinde yaşamıştır. dışarıdan sürekli mutlu görünüp, kendi başına kaldığında ruhsuz moda döner. çok fazla şey biriktiginde de geceleri tek başına ağlar, sesi duyulmasın diye yastığa gömer kafasını. çok sert olması kendini koruma ihtiyacindan doğmuştur. anca böyle ayakta kalabilmiştir.

kırmayın insanları, bunu göre göre devam etmeyin. aynı şeyleri sürekli tekrarlamayın.
  • ayaklarına beton döktüğü halde dünyanın en özgür, en bağımsız insanıdır.
  • güçlenmiştir.
  • heh işte tam da öyle olması gerekiyor. birileri yanında olduğunda atlatırsan da sonra o birileri gidince ne olacak ? bu sefer de onlar gittiği için ağla zırla.

insan yalnızlığını keşfedince her şey güzel olacak.

o vakit çıkacaksın işin içinden arkadaşım.
hesabın var mı? giriş yap