• la öyle bir kadın yok, inanmayın yahu. çıkarı kadar sever, opsiyonu kadar tahammül eder kadın dediğin. fırsatını ve ortamını bulduğunda insan güvenilir bir canlı değildir. bir kaç güne değişir, öyle acıları romantize ettiğine, ıslak gözlerine inanmayın. bir gece yarısı size şiirler yazar, aynı günün sabahı kaslı adamlara yalarım, yutarım sexting’i yapar. insan çiğdir, mayası bozuk olunca da pişmez. insanlar en nefret ettiği insana dönüşür yavaş yavaş, güvenli ve gizli alanlarında kim yaparsa yapsın ayıpladığı şeyleri yapar. bu bir döngüdür, görebilene.
  • cinsiyetle alakalı olmadığı gibi, (bkz: kaçan kovalanır) sözü de burada çok doğru bir tabir olacaktır.
  • çok sevildiği için kaçmıyor olabilir. başka nedenler vardır belki.
  • yine ibretlik bir tespitle geliyorum. kendini değersiz bulan, sevilmeye değer bulmayan insanlar, belki de kaba bir tabirle aşağılık bulan insanlar; onlara değer veren biri karşılarına geldiğinde bilinçaltından “ben değersizim, o zaman bana değer veren insan da değersiz” yargısı çıkıyor. o yüzden fark etmeden de olsa o değer veren kişiye bok gibi davranıyorlar. yok yaa diyeceksiniz ama böyle. yapılmaması gereken şey.
  • daha denk gelmedi ama kesinlikle korkunç bir durum kaçınır
  • çok seven kadın olmak=cepte kadın olmak
    bu bu kadar kolay bir denklem. çok salakça, aptalca bir düşünce orası ayrı ama maalesef bu böyle. ya çok sevmeyeceksiniz, ya da belli etmeyeceksiniz. ee çok sevmediğimin yanında durmam, sevmiyormuş gibi rol de yapamam. galiba ben cepte kadınım *
  • de siktirin loo.
  • erkekler çiçek gibidir, çok sulayınca geberip giderler. o yüzden az az kararında sevmek lazım.
  • kadınların çok seviyorum adı altında yaptığı (kıskanclık, kısıtlama, özel alan tanımama) sacma sapan hareketler sonrasında uydurdukları boş önerme
  • neden sevilmeyi kendilerine layık görmüyorlar mı?
hesabın var mı? giriş yap