• guvenilir, sozunun eri, halkin her zaman çikarlarini dusunen cumhurbaskani erdogan'a ait bir soz.

tabiki her zaman oldugu gibi ruzgar kendisine ters yonden esince agiz degistirmistir. bir başbakan iki erdoğan'i oynamaya devem etmistir.

http://www.sozcu.com.tr/…en-secim-ihanettir-910590/
  • https://www.youtube.com/watch?v=kzvnxtfqsxc

erken seçim vatana ihanettir demiş reis. akpliler ne der acaba bu duruma?
  • yavaş dön reyiz ümmet hızına yetişemiyor. tabii ki de sen kendi çıkarların ve koltuğu kaybetmekten korktuğun için ülkenin kaderini aklına estiğince tayin etmezsin, bunlar hep millet ve milli irade içindir. asla ve asla yalan da söylemez, sözünden de dönmez güvenilir bir lidersin. ülke ekonomisini şaha kaldırmış, eğitimde ve sanayide atılımı sağlayabilmiş, sanata ve estetiğe gerektiği değeri vermiş eğitimli bir lidersin. o yüzdendir ki gene onca 200 iq'lu insan senin peşinden gidecek. yürüyedur reis...
  • ohal de vatana ihanet eden kim sorusunu akıllara getirmiştir.
    not: o birleşik yazılınca daha bir anlamlı oldu.
  • hani satrançta veziri kaybedince çamura yatıp oyunu baştan başlatan dalyaraklar vardır ya. sanki tekrarında kazanacakmış gibi.
    7 haziran seçiminde veziri kaybetmenin halet-i ruhiyyesidir bu.
    şimdi bütün taşları diziyoruz tekrar oynayacaz.
    bu sefer vezirin yanında atlar da gidecek sayın şah.
  • ben erken secim demedim, erken gecin dedim.
  • seçimden önce bas bas "artık erken seçimler olmuyor bu ülkede" diye akp propagandası yapan tarafsız bir reisicumhurun yıllar önce yaptığı açıklama. gerçekten çok haklı kendisi.
  • gene dönülmüş bir reis söylemidir. e pardon da alışmadınız mı halen bunlara. neyin eleştirisini yapıyorsunuz. adam sözden dönmede rekor üzerine rekor kırıyor. ve gene de seçilecek. boşuna kasmayalım , eğlenmemize bakalım. zira reis seçmenlerinin %90 ına laf maf anlatamazsınız. onların önüne ne kanıt koyarsanız koyun reisi haklı bulacaklardır. biz ancak kendi kendimize eleştirir ve güleriz. reisin seçmeni sorgulama yetisine sahip değil bunu anlayın artık. veya işlerine gelmiyor. reis dese ki "eyyy seçmenim , bu sabah herkes ilk gördüğü adama kafa atsın" vallahi de billahi de sorgulamadan yaparlar. bu sebeple bu tür dönüşleri eleştirmeyle elimize koca bir nahtan başka bir şey geçmez.
hesabın var mı? giriş yap