• erman toroğlu anlatmıştı yıllar önce adana'da bir maçta futbolcuya kırmızı kart çıkarttım . o anda tribünlerde çit yok derken haydari gür bir sesle seyirci kapalı tribünden ermaaaannnnn ananı boğaz köprüsünün ortasında abdülhamitin saz heyeti siksin hem asya hem avrupa seyretsin dedi . merak ettim araştırdım abdülhamid'in saz heyeti 39 kişiymiş.
    yine adana'da bir maçta seyircinin biri canhıraş bir feryatla ermaaaaannnn götüne kızgın demirin soğuk tarafı girsin dedi . hemen araştırdım niye kızgın tarafı değilde soğuk tarafını sokuyor diye kimse tutup çıkaramasın diyeymiş
  • a spor ekranlarinda biraz da sinirden kendini kaybeden yorumcu.

"bunlari tek yakalarsan b*kunu yiyim abi derler"

"bu bombayi attiran o... cocuklari"

gibi ifadeler kullanmistir.

ve daha da vahimi, sunun gibi talihsiz bir aciklamaya da imza atmistir;

"ahlaksiz alman, ahlaksiz amerikali, ahlaksiz fransiz. bize bombalar, mombalar atiliyor.
    keske on mislini onlara atsalar,
    ben onlara bomba atildigi zaman keyif aliyorum, cok net soyluyorum" demistir. sebebi ise onlarin bu olaylara canak tutmasiymis.

yapma hocam bizim de masumlarimiz oluyor, onlarin da. masum bir insanin irki, dini, cismi olmaz. insan insandir.

hoca costu bir kere;
    isimsiz elestirileri siralarken "oglunuz amerikada, kiziniz italya'da okuyordu" da dedi.
    gerci tam tersi oldu (kiz amerika - oglan italya) ama mesaj anlasildi.
  • "fener iyi oynadı, ne diyorsun" diye sordular. ferdi'yi gömdü.
    allah ıslah etsin veya öcnesinde gitsin bir doktora filan görünsün. bu kadar kinle yaşanmaz, sonra hıncal gibi olursun hoca.
  • "fatih terim çıkıp "senin zengin bir ailenin çocuğu olmaktan başka ne özelliğin var" deseydi ne diyecektin ali koç? senin de 2 yıl hak mahrumiyetin vardı, 1 yıla indi ne sicilinden bahsediyorsun" dedi.

s 400 ötesi bir şey oldu bu.

edit: erman şöyle terim'in destekçisi, böyle yancısı diyorlar. özelden de buradan da. adamın başlığında tüm zaman şükela modu entrylerine bakınca fatih terim'e söylediği laflar beğenilmiş, üstüne de "kimse bunu diyemiyordu helal olsun falan" denmiş. tuhaf. komik.
  • "yumruğunu masaya vuran genelkurmay başkanı istiyorum hocam"dan "helikopterler insallah sadece stad üstü çekimler yapar bundan sonra hocam"a evrilmiştir.
  • hic tartismasiz, futbol dunyasinin gelmis gecmis en buyuk duduklerinden biri.
  • sanırım siyaset meydanı'nda şuna benzer bir şeyler söylemişliği var : "tarihinde savaş görmemiş milletler ordan bana akıl vermeye kalkmasın." bahsettiği ülkeler fransa, ingiltere vs.
  • damadın kanalında damadın takımına sallayacak hali yok. saftirik dolu bir sözlük burası yemin ediyorum. yav he tamam çok güzel konuştu bravo.
  • kabadayı ve kahvehane ağzına sahip ama tek cümle ile rıdvan dilmen'i istifa ettirdi. zorlu mevzusunu da, 17 kulübün imzaladığı bildiri konusunda aslında kulüplerinin yarısının haberi bile olmadan servis edildiğini o duyurmuştu. hatırlıyorum eskiden de aziz yıldırım'ın yayıncı kuruluşun kablolarını kestirttiğini ortaya çıkarmıştı.

son 3 sezondur lige damga vuran olayların hepsini duyuran ilginç adam.
  • asrın felaketi yaşanmışken, felaketin yaşandığı bölgedeki süper lig takımları olan hatay ve gaziantep'in maçlara çıkabileceğini söylemedi mi şenol güneş.
    50 binkişi öldü, yüzbinler yaralandı, milyonların hayatı etkilendi.
    şenol güneş'e göre hatay ve gaziantep maçlara çıkabilirdi.

bu kadar vicdansız bu kadar kalpsiz laflara en alt perdeden konuşmuş lan demiş kişi.
hesabın var mı? giriş yap