• + eşinizin en çok neyinden etkilendiniz

- eser yenenler'in kuzeni olmasından
  • bana biri bu muameleyi yapsa boşarım anında. tek vasfım ünlü birinin kuzeni olmak mı?
  • hayatımda daha ucuz çok az hareket gördüm bu ne lan!
    ahahahhahah
  • berfu'yla anlaşabileceklerini sanmadığım kadındır. eşim berfu'nun kuzeni olduğundan iyi tanırım.
  • kimse de olayı anlayamamış. damadı falan gömüyorsunuz burada. yok bana yapılsa da bilmem ne…

oğlum, kadın diyor ki:

bakın ben kocamı öyle çok seviyorum, bu aşk öyle büyük bir aşk ve bu adam öyle mükemmel bir eş ki; eser yenenler’in kuzeni olmasına rağmen evleniyorum.

alkışlar damat bey'e.
  • kiminle evlendiğini tam anlayamadığım kadındır... 2848383 tane daha hikayede bahsederse kimin kuzeniymiş çözebiliriz.
  • biz bu hanım kızımızla ta 2 sene evvel dalga geçmiştik diye hatırlıyorum. hatta eser yenenler adlı kişi şöyle bir twit atmıştı da kız saçma sapan bir açıklama yapıp sosyal medya hesaplarını silmişti.
  • sözlüğe gelse kesin nick'i de başlıktaki gibi olurdu.
  • eser iyi dalga gecer bunla
  • soyadı ile en büyük emelini gözler önüne sermiş hanım kızımız.

üstelik tek olay ünlü kuzen sevdası da değil. tüm varoşluk itemları kullanılmış.

"2 aydır evliyiz ya siz kızlar?"

sayılı gün çabuk geçer üzülme yoncagül.koca.exe.

bonus: kocam benden 10 yaş büyük vurgusu. bu da mı ayrıcalık oldu ya tüh kaçırmışız akademik kariyer mariyer. benden 10 yaş büyüğü de bulunmaz şimdi.
hesabın var mı? giriş yap