322 entry daha
  • makinanın yuttuğundan şüphelenilen durum.

ve gerçekten birkaç arkadaşta makinanın gider borusunu tıkamış halde çorap çıktı…
  • hepsini tek renk alin eşleşme sorununu çözün
  • kaybolmalarıyla uzaylıların var olabileceğini aklıma getirmişti. ama sorun şu ki uzaylılar benim çorabımın diğer tekiyle neden ilgileniyordu?
  • sinir olurum, ama sonra da farklı çift giyerim. umrumda da olmaz.

yarın bir moda ikonu farklı çoraplar ya da farklı ayakkabı çiftleri giymeye başlasa moda olacak şey için elalem bana ne der kafasıyla bakamayacağım. ortopedik olarak aynı uyumu gösterecek iki ayakkabım olsa onun da çiftlerini çapraz eşleştiririm umrumda olmaz
  • beni paralel dunyaya, anti bilimsel tum psisik olaylara inandiran realite...
  • her yıkamada, makinanın tekini yuttuğu çoraptır. a.k makinası nasıl yok ediyor bunu anlamıyorum. inançlı olsam, cinler götürüyor diyeceğim. o kadar akıl mantık dışı bir olay.
  • hala saklarım birkactanesini birgün mutlaka eşini bulacağım ümidiyle.
    nereye gitmiş olabilir ki evin içinde bir yerlerdedir kesin.
    ama yok çıkmıyor bir türlü kaybolup gittiler.
  • senle ben eşi kayıp çoraplar gibiyiz sevgili. öfkeyle farklı eşleri seçsek de sonunda yine aynı makinede birleşme ihtimalimiz hulûl edecek.

canım çoraplarım, yine de sizi ayırmamaya çok dikkat ediyorum.
  • ben bu duruma seri bir çözüm buldum artık tüm çoraplarımı desensiz alıyorum ya da aynı desenden birkaç tane alıyorum ki en azından bir süre idare edebileyim.
27 entry daha
hesabın var mı? giriş yap