• belki klişe ama ''seni benim kadar seven bulamazsın'' demişti , zeki müren'den mi etkilendi nedir.
  • kızın değil de benim bir kavga sonrası söylediğim ' ayrılmak istiyorsan uyar bana. benim gönlüm zengindir, şimdi seni seviyorum ama yarın başkasını da çok rahat severim' demiştim kız yıllarca başıma kaktı o lafı. çok dokunmuş.
  • bilmem..

bunu söyledi ve önüne döndü, bir daha aramadım.
  • "babam karadenizli bir erkekle evlenmeme izin vermiyor"

babanın amk demiş, dönüp gitmiştim. hala aynı fikirdeyim babanın amk.
  • "babamı kanserden kaybettim. kocamın da akciğer kanserinden ölmesini istemiyorum"

sigarayı bırakmam için söylediği şey. sonra alakasız bişeyden ayrıldı kezo, ayrıldıktan 2 ay sonra da doğumgünümde aradı, "aa ne işin var şehirdışında sana verecektim ya ben bugün sözleşmiştik" dedi. çüş.
  • ben: en sevdiğin hayvan ne?
    eski sevgili: en sevdiğim hayvan benim!!
    :)
    haklıydı, benim de...
  • biz kaybedenlerdeniz!
    ps. bu da niye eski olduğunun kanıtı. lan ben ne kaybedeyim otur sen bir başına kaybetmeye devam et. ömür çürüntüsü.
  • bana birgun bir tanesi boyun ne cok uzun, ne cok kisa ne guzel birbirimize uyuyoruz demisti. sevinmistim o zaman tabi. kiz kalkti eski sevgilisine geri dondu aylar sonra. neyse bunlari birlikte gordum gunun birinde. herifin boyu uzun. o an kafamda cakan simseklerin tek sebebi bana soyledigi sozlerdi. meger beni onunla karsilastiriyormus. ulan hicbirseye degilde buna uzuldum aylarca. gerci eminim ona da beni anlatmistir. eski sevgililerin karaktersiz olmasi doganin bir kanunu bildiginiz gibi.
hesabın var mı? giriş yap