• turkiyeden neden bir sik olmayacaginin kaniti gibi baslik.

kafan guzelmis kardes nerden aldin
  • sözlüğümüze eklenen garip kampanyalardan biridir.

daha doğru kadraj yapamayan birinin, rezil fotolarının neresini destekliyorsunuz anlayamadım?

esra özcan düğün fotoğrafçılığı rezaleti başlığında gördüğüm üzere, evlenecek bir çifte en önemli günlerinde; düzenleme yapılmamış foto vermek ayıptır, kasıtlı yapılmıştır. bu davranışı savunmakta komiktir, güldürür.

edit: başlığı açan arkadaş kaybolmuş, sanırım adı format c for cortex olması lazımdı.
  • esra özcan'ı desteleyen başlıklar açıp,fotoğrafcılık,kadraj,drenaj üzerine ahkam kesen suserlerin toplanıp bu çiftin fotoğraflarını çekmelerine yönelik bir kampanya başlatmalarına salık veriyorum.
  • esra sen misin?
  • çok da "ne alaka amk" bir kampanyadır.

ne işsiz güçsüz adamlarsınız ulan, desteklediğiniz partiye bu kadar sahip çıksaydınız 10 yıldır en azından burnumuz boktan kurtulurdu.
    pü allah kahretsin sizi ve son olarak
    (bkz: eeeh eytere bea)
  • koordinat atsın da mekana iki üç şişe de biz sallayalım...
  • gelinlik altına terlik giymiş varoşların fotoğrafını çektiği için suçlu ilan edilen bir kadın sanatçı için destek kampanyasıdır. sonuna kadar desteklediğim bu kampanyada insanların ne kadar da acı çektiğini görmenizi istedim. esra hanım o terlikle çekimlere gelmiş insanın fotoğrafını gözleri kanaya kanaya kabul ediyor, ama o varoşlar biz fotoğrafları beğenmedik şımarıklığını yapabiliyorlar.

arkadaşlar gerçekten de bir çok fotoğrafçı dediği gibi öyle yerlerde fotoğraflar çekiyor. ama ne anlasın bu gelinlik altına terlik giyen varoşlar. umudunu yitirmesin güzel fotoğrafçı. böyle devam ederse, kalitesini düşürmeden, inanılmaz elit müşterilere ulaşacaktır. böyle de varoşlarla uğraşmayacaktır.
  • esra aylik kazandigi 50-60 bin tl ile bu sapi tutmus. varoslar anlamaz.
  • nasil bir aci cekiyormus lan bu esra? elitizminize sokuyum sizin
hesabın var mı? giriş yap