2347 entry daha
  • ali koç

trabzonspor

galatasaray

geçin efendim bu kadını ve katili gündemde tutmak lazım
  • kesinlikle gündemde tutulması gerekiyor bu kadının ve katil oğlunun.
  • oğlu reşit olmadan olmaması gereken bir hızda ve alkol ya da uyuşturucu madde etkisinde kaza yapmış; bu elim kazada karşı tarafı öldüren bir katil olmuş; ve annesi babası yardımıyla yurtdışına çıkarılmıştır.

sorumsuzluk yüzünden vefat eden zatın bir yaşındaki çocuklarını babasız bırakan bu akla mantığa sığmayan kaza konusunda acılı aile için adalet istiyoruz.
  • annelik olgusunu sömüren yaratık.
  • bugün de unutmadık sizi cani eylem ve katil oğlu.

lütfen bir kez olsun düşünün ölen kişinin abiniz veya babanız olduğunu ablanız anneniz olduğunu sadece bir kez düşünün. sonrasında elini kolunu sallaya sallaya katilin ve yardım yataklık yapan annesinin abd’ye kaçtığını düşünün. bu ne kadar acı, ne kadar parçalayıcı bir durum.

o yüzden dememdir ki dostlar ben yılmadan usanmadan hatırlamaya ve hatırlatmaya devam edeceğim.

-yabancı bir ülkenin devlet başkanının oğlu motorcu öldürür kaçar kurtulur,
    -kediye işkence ederek öldüren bir katil ceza almaz, kurtulur,
    -ehliyeti olmayan sürat yapan bir hergele, genç aile babasını öldürür, amerikaya kaçırılır hem de şeytan anası tarafından.

yeter be yeter!
  • kendisini ve oğlunu bulup getirmesi gereken bakanlar kapı kapı dolaşıp murat kurum için oy istiyor. türkiye'de adalet bir tek yazar ismi olarak var.
  • katil oğlu ile birlikte aldığı her nefes oksijen israfı olan yaratık. tez zamanda derdest edilip ülkeye getirilmesini bekliyoruz.
  • koskoca ulkenin nefretini kazandiniz. ama umrunuzda degil eminim. burayi okuyamadigina eminim belki aciyosun sayfayi ama okuyamiyosun di mi ?
  • bu olayın gidişatına göre türkiye'nin uluslararası arenadaki gücü de sabrı da test edilmiş olacak, bakalım ne kadar saygınlığımız var, rahip olayı aklıma geliyor gerçi, hayırlısı...
  • bunun "oğluşu" gibi sokakta dolaşan diğer insanlara güven gelmemesi için peşine düşülmesi gerektiğini düşündüğüm insan (?).
963 entry daha
hesabın var mı? giriş yap