• süper yaratıcı tezahürat çalışması. stadlarda dinlemek istediğimiz türden.

http://www.youtube.com/watch?v=rosbr3tism0

entellektüel birikime dayanan didaktik eleştiriler üzerine gelen edit: those were the days, ye olde tavern operasından bir aryadır, ayrıca sığırlar doğadaki en yaratıcı hayvanlardır.
  • bu muhteşem ses, bu organizasyon, bu kalabalık bu yetenek varken niye illa fener niye illa kufur diye derin dusuncelere garkeden video.
    bu arkadaş aynı çalışmayı popstar da ercan saatçinin karşısında soyleseydi bari.
  • edith piaf'a yapılmış bir saygısızlıktır resmen. ama çooook komik laaaaan

edit: iddia ediyorum, gür sesli şahıs tamamen olmasa da kısmen robin'dir. atmosferik yarrak genetik füzyon mu dersiniz ne dersiniz, şancı o hareketleri yapmaz.
  • fenerli bir taraftarın bile "girişteki arkadaşla tanışmak lazım çok sağlam ses var bir fenerli olarak takdir ettim çalışmayı cidden helal olsun lan ekip çalışması bu olsa gerek " şeklinde yorum yaptığı mükemmel çalışma. girişteki eleman gerçekten opera sanatçısı olmalı.
  • stadlarda kufur olmasin diyenlere "opera mi lan bu" diyen yaratici besiktas taraftarinin uzunca bir suredir soyledigi bestesinin son video klibi.
  • binlerce aynı iğrençlikte benzerlerini yıllardır tüm takımların tribünlerinde duyduğumuz, bir sığırın yaratıcılığı kadar yaratıcılık içeren bir çalışma, aferin, çok güzel. ha those were the days my friend bir opera eseridir, aryadır, onu da doğru düşünmüşsünüz.

(edit: geçen haftanın en kötü entryleri arasına girmiş yukarıda yazdıklarım. yabancı bir şarkının bestesine bir küfürü ve fenerbahçe'yi monte etme eylemindeki yaratıcılığı bir sığırın yaratıcılığından üstün görenlerin sayısı fazlaymış anlaşılan. ya da belki sığırlar kötülemiştir, böyle teşbih mi olur bizi neden aşağılıyorsun diye.)
  • bi opera sanatçısı olarak çok kınadığım çalışmaaarraaaağımı ye fener...
  • 2002 senesinden beri aralıklarla tribünlerde (kapalıda) söylenen bir şarkıdır, operadır. ne ise... hatta carew'in olduğu sene, 2-1 beşiktaş'ın kazandığı maçta, ki o maç ramazan ayında oynanmıştı, maçtan önce tam akşam ezanı okunduktan hemen sonra, fenerbahçe taraftarı topluca iftar açarken kapalı tarafından dile getirilmiştir. fener taraftarı gülseler mi, oruç mu açsalar kararsız kaldıktan sonra; yemeğe yumulmaya devam edip iftardan sonra da imansız beşiktaş demeyi tercih etmiştir.
  • operaya olan sempatimizin göstergesidir. ordaki herkes gizli bir tenordur.
  • http://www.youtube.com/watch?v=oovgc-6gzm4

edit: niye kötülüyorsunuz yahu.. bu şarkı tribünde de söylensin diyenlere karşılık, tribünde zaten söylendiğini göstermek için link koydum. nedir yani, ben bu videoyu koyunca fener yemiş mi oldu?
hesabın var mı? giriş yap