• kendisi logomu tasarlamamda yardımcı olan birisidir.

you have sent a message!
    abi kendime bazılarının yaptığı gibi entryler sonuna bi sembol mü yaratsam acaba diyorum, gören işte bu o desin.
    her entrymin sonuna (_|_) yapsam mesela
    veya o0ooo
    ya da (())))
    hangisiyle başarılı olurum, bu camiada tutunurum sence?

you have received a message!
    illa secceksen daha karizma olsun

you have sent a message!
    <--> nası?
    her yola gelirim anlamında.

yok biraz mistik olsun

you have sent a message!
    hmm
    kanji mi yapacam olm ne mistiği?

olm hatunlar mistik erkeklerden hoslanir ya, o hesap

esrarengiz bi sey olsun, oyle maymun gibi unlem filan olmaz. herkes acaba ne demek istiyo bu cocuk diye dusunmeli

you have sent a message!
    hmm
    dur hatun demişken

@>-`-;-- yapayım her entry sonuna?

tamam abi gayet acik ve net :)

you have sent a message!
    ehehe ya da burger çizerim.

bence $u da guzel: ......$$ (para bok bende manasinda)

you have sent a message!
    ehehe o da çeker bak
    o zaman şöyle olsun
    $$ @>--`--;--- (o)(o) 8===>

param var, kızlara gül mül veririm kibarım romantiğim, koca göğüslülere selam ederim kuş sütüyle beslerim, kocaman da aletim var allah seni inandırsın manasında.

ulan sen bununla biten 10 tane entry gir, opcem elini

you have sent a message!
    ehehehe

aha bu biiiirrrrr.. (yazıyla; 1).
    çoğu gitti azı kaldı.
    kabasını aldık.

$$ @>--`--;--- (o)(o) 8===>
  • dogumunun sene-i devriyesinde kendisine dunyanin en degerli hediyesini verdigim cicegi burnunda baba. yirmi gunluk sapmayi gozu bile gormuyor biliyorum minicik ogluna bakarken. mutlulugunu gormekse dunyaya bedel.
  • "arkadaştan öte, kardeşten ileri" sözünün şekil 1-a'daki örneği;
    müstakbel oğlumun* isim babası;
    bana kadir inanır gibi sigara içmeyi, fajitas yapmayı, ulusta gecenin 3ünde açık lahmacuncu bulmayı, tekel birasındaki şerbetçiotunun faziletlerini öğreten;
    kendisi dururken başka bir arkadaştan borç aldığım için 1 saat fırça atan;
    nice hatunun vermek için sıraya girdiği, benim de bilet kestiğim doğaüstü kişi.
  • imkanım olsa birlikte su kaydırağından kaymak istediğim kişi. kişi dee imkanım yok. olsa da zaten aynı kaydırağa sığmayız. hadi sığdık diyelim aşağı inene kadar illaki birimiz geçer. hadi geçmedi yanyana kaydık desek o havuz taşar. hadi taşmadı az doldurmuşlar desek kafamız havuzun dibine vurur...hadi vurma...tamam lan sustum...
  • ketum ve zor zamanlar adamı. moderatörlükten ayrıldığına hayıflandığım dost.
  • hayat hikayemi bilen, ama beni hiç görmemiş, yüreklendirici bir arkadaş. teşekkür ederim.

edit: mallık.
  • başındaki karabulutları bir türlü dağıtamayan koçyiğit. (bkz: #6209807) kendisini kurşun döktürmesi ve yazdığımız muskayı alması için dergaha bekliyoruz. ` : ne güzel komşumuzdun sen smiley abla `
  • moderatorlerin silver surfer'i. bir entry silme uzerine gunlerce du$unur, moderasyonun erdemini sorgular. hastasiyiz.
  • oydu buydu şuydu derken içine sinmeyecek olan bir tercihi işaretlemeye ramak kalmışken; tüm seçenklerin arasından bir anda sıyrılıp çok doğru bir karar vermiş olan sözlük yazarı. böyle şeyleri duydum mu seviniyorum ben, iyinin değeri anlaşılıyor*.
  • (bkz: randall flagg)
hesabın var mı? giriş yap