• bu başlığı açan kişi yüksek ihtimal twitter'da demarke, tribündergi tweetlerinin altında jorge jesus uzay futbolu oynatıyor diyen tiplerden.

galatasaray gerçekten fb'nin iyi top oynadığı algısını balonunu çok güzel patlattı. kendilerini bu üstün galibiyetten dolayı tebrik ederim.

not: bjk
  • normalde kaybedilen sadece 3 puan, yarış daha devam ediyor derdim ama böyle taraftarları olduğu sürece fenerbahçe zor şampiyonluk görür.
  • olm sizin gibiler yüzünden millet birbirine düşman kesiliyor.
  • 27 yaşındayım, fenerliyim, 5 yaşımdan beri derbi izlerim. kadıköy'de bu kadar rezil rüsva hale düştüğümüzü hatırlamıyorum. eze eze yendi adamlar, hakem dırdırına gerek yok.
  • adamlar çatır çatır oynadı, 5 gol attı, 3 tanesi sayıldı. peki siz fenerliler ne yaptınız 90 dakika boyunca?
    not: adana demirsporlu
    edit: yazarımsının entry'sini yeni okudum. yine başlamışlar, penaltı ağlayışlarına. çıkıp atsaydınız golleri, fenerli topçuların ayağını mı bağladılar maçta?
  • hakem kritik 4-5 pozisyonda takdir haklarını fb lehine kullanmasa şu maç skoru 0-7 idi. dua edelim fenerbahçeli olarak hakeme bu maç.
  • 30 yıllık fenerbahçe taraftarı olarak, hassiktir lan oradan. şunları yazarken utanması olur amk insanın.
  • beşiktaşlıyım, adam haklı beyler.

şaka şaka! yahu 0-3 gibi ezici bir skorla yenilmişsiniz, üstüne hakem ilk yarı aleni bir şekilde bütün takdir haklarını sizden yana kullanmış, olmayan fauller almışsınız, kartlarınız falan es geçilmiş buna rağmen hiç sevmediğim galatasaray sizi kendi evinizde evire çevire yenmiş hala gelip bik bik.

gs ilk golünde acaba pasif ofsayt ayağına golü iptal ederler mi diye ben de düşündüm. daha önce yapılmışı var sonuçta. ama görselde gördüğüm kadarıyla en arkadaki osayi zaten ofsaytı her şekilde bozuyor. öyle olmasa bile, şu gol pasif ofsayttan iptal olsa içinize sinecek miydi cidden?

gs ikinci gol için de bekledim ofsayttan iptalini. kerem dokunduysa kesin olarak ofsayt değil, dokunmadıysa ofsayt gibi gözüküyor. ama herhalde dokundu, 6 dakika falan incelediler var'da.

ha bu arada maçı nerenizle seyrettiniz bilmiyorum ama bu iki gol sayılmamış bile olsa gs gelip yine atardı. öyle kötüydünüz. gs bir dakika bile maçı beraber bitireyim zihniyetiyle oynamadı, illa atacaklardı yani.
  • görsel

kalecininin alanını kapatmışlar bak şu haytalara. bir de kafasını karıştırmışlar çocuğun, hemen tekrarlanmalı maç.*

bir troll başlığı.
hesabın var mı? giriş yap