• kendisi egeli beyaz türk kılığında kıllı bir ayıdır.
  • bu ulkeyi refaha, huzura, barisa kendisi ve kendisi gibi dusunenler kavusturacak bugun.

sagolsun, varolsun.
  • malum entrisine gelen rekor fav.dan troll mü yoksa içten mi olduğu belli. ama yine de buraya doluşmuş bu faşist sürüsünün sıçmıklarına bir ara verebilmek için yazmak lazım:

helal kardeşlm. benim gibi onlarca yılını gerzek düşüncelerle geçirmiş izmirli bir beyaz türk'ün son 3-5 yıldır hissetiklerini çok yerinde betimlemişsin. şu yazını kafası yeni fikir alabilme kapasitesi olan beyaz türklere okutabilsek, bir sürü jeton daha tıngırdayarak düşmeye başlar.
  • (bkz: #51992389) bunu ben yazmaliydim neden boyle yazamiyorum. neyse.
    allah razi olsun. konu hakkinda soylemek istedigim herseyi soyledigi icin. politik bisey yazmama gerek yok bundan sonra.
  • bes dogru soylerken, iki yanlis soylemis.
  • sozlugun akli basinda yazarlarindan biri.

hezeyanlarla yasayanlarin sebep-sonuc iliskisi kurabilen, analitik zeka sahiplerini sevmemesi normal.
  • sözlüğün en üzücü entrylerinden birini yazmış olan yazar. (bkz: #51636395)
  • yıllar sonra facebookta gorup okuduğum entrysi sebebiyle #51992389 sozluge girdim helal olsun sana dedim ona
    trol fln değil la insan hem de en çok barış isteyeninden
    nerden mi biliyorum ben de yazdıklarını yüreğimde aynen ifade ettiği şekliyle hissediyorum ve ben trol değilim
    kendisine yıldız şukela favori kırmızı kurdele beş pekiyi veriyorum burdan çünkü sözlük pek değişmiş nerden beğenicem bilemedim
    bu ruh sayesinde barış kazandı
    gözlerinden öperim
  • (bkz: let the linç begin)

keywords for classic chpian nerds: ginger root bizim partimize höt dedi. gerizekalıdır. bu bölücüdür. bu cihangir solcusudur. vatan hayinidir. teröristtir. koyundur. bu göbeğini kaşıyan adamdır. hakaret edilmelidir. taşlanmalıdır. taksim meydanında asılmalı ibret-i alem eylenmelidir.
  • başarısız bir karikatür. amatörü eğlendirir.
hesabın var mı? giriş yap